Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT 1

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT 1

07-07-2011

Fundacja „LIDERZY SUKCESU" zaprasza do składania ofert w celu wyłonienia osoby na stanowisko Animatora lokalnego w ramach projektu: pt. ,,Aktywizacja kluczem do sukcesu'' zatrudnionej na podstawie umowy cywilno-prawnej. Planowany termin zatrudnienia ustalony...

Czytaj więcej
Informacja dotycząca spisu kontrolnego

Informacja dotycząca spisu kontrolnego

04-07-2011

Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2011 r. (Dz. U. Nr 47, poz 277), w dniach od 1 do 11 lipca 2011 r. zostanie przeprowadzony spis kontrolny.

Czytaj więcej
Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe 2011

Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe 2011

28-06-2011

W sobotę 25 czerwca magiczną przestrzeń nad brzegiem Wisły w Annopolu wypełniły pieśni świętojańskie, tańce, blask płonących ognisk, misternie uwite wianki i dobra zabawa, a to wszystko za sprawą VIII Nadwiślańskich Spotkań Sobótkowych, nawiązujących do dawnego...

Czytaj więcej
Uroczystość Nadania Imienia Marii Kołsut Publicznej Szkole Podstawowej w Grabówce

Uroczystość Nadania Imienia Marii Kołsut Publicznej Szkole Podstawowej w Grabówce

24-06-2011

Dnia 22.06.2011r. odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej w Grabówce uroczystość z okazji nadania imienia Marii Kołsut i poświęcenia sztandaru. Dzień ten zapisze się w historii naszej szkoły jako jeden z najważniejszych.

Czytaj więcej
Powiatowy Festyn Sportowo - Rekreacyjny gmin powiatu kraśnickiego

Powiatowy Festyn Sportowo - Rekreacyjny gmin powiatu kraśnickiego

22-06-2011

19 czerwca na obiektach Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie odbył się Powiatowy Festyn Sportowo - Rekreacyjny gmin powiatu kraśnickiego. Naszą gminę reprezentowało blisko 50 zawodników.

Czytaj więcej
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie 2011

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie 2011

20-06-2011

W dniu 19 czerwca 2011 roku odbyła się uroczystość wręczenia „Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie", dla 13 par małżeńskich z terenu naszej Gminy. Medale zostały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego...

Czytaj więcej
Plebiscyt "Strażak Roku 2011”

Plebiscyt "Strażak Roku 2011”

17-06-2011

Hieronim Mazurek, Strażak naszej gminy z jednostki OSP Popów zwyciężył w Plebiscycie Dziennika Wschodniego „Strażak Roku 2011" województwa lubelskiego.

Czytaj więcej
Utrudnienia na drodze krajowej Nr 74

Utrudnienia na drodze krajowej Nr 74

17-06-2011

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie informuje, że w związku z rozpoczęciem robót remontowych nawierzchni na moście przez rz. Wisłę w km 174+929 drogi krajowej Nr 74 w m. Annopol od dnia 16 czerwca br. występować będą utrudnienia...

Czytaj więcej
Wybory ławników

Wybory ławników

15-06-2011

Uwzględniając zmiany wprowadzone ustawą z dnia 15 kwietnia 2011 roku o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych /Dz. U. Nr 109, poz. 627/ oraz Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 9 czerwca 2011 roku w sprawie sposobu postępowania...

Czytaj więcej