Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Kultura

Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

07-05-2024

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wszystkim pracownikom składam najserdeczniejsze życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, ciekawych pomysłów oraz rzeszy wiernych czytelników. Dziękuję za upowszechnianie czytelnictwa i kultury słowa oraz wkład w życie...

Czytaj więcej
Grupa dzieci w harcerskich mundurach stoi obok pomnika w otoczeniu zieleni, z flagą i wieńcem na tle miejskiego krajobrazu.

Gminne obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja.

06-05-2024

Tegoroczne gminne obchody 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny w  kościele pw. św. Joachima i Anny w Annopolu. Msza koncelebrowana była przez proboszcza ks. kan. Krzysztofa Krzemińskiego, ks. kan....

Czytaj więcej
Plakat informacyjny ogłaszający Święto Narodowe Trzeciego Maja w mieście Annopol. Zawiera szczegóły programu, godzinę rozpoczęcia, lokalizację oraz nazwy osób zaproszonych.

ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA

29-04-2024

BURMISTRZ ANNOPOLA, CENTRUM KULTURY w ANNOPOLU serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja 

Czytaj więcej
Baner promocyjny oznajmiający "Bitwa Regionów 2024 startuje", z informacją o regulaminie i formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie bitwaregionow.pl, ozdobiony motywami kwiatowymi i flagami.

NABÓR DO IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU KULINARNEGO DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH „BITWA REGIONÓW”

12-04-2024

Szanowni Państwo! Rozpoczyna się nabór do IX edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń.

Czytaj więcej
Grupa osób stoi za stoiskiem z pieczywem i innymi przysmakami na lokalnym kiermaszu, pod niebieskim namiotem, w tle logo Koła Gospodyń Wiejskich.

Jarmark Wielkanocny 2024

25-03-2024

W dniu 24 marca br. na Rynku Miejskim w Annopolu, odbył się po raz trzeci Jarmark Wielkanocny. Stoiska obfitowały w piękne ozdoby, dekoracje i potrawy świąteczne, a na wszystkich czekał gorący barszcz z kuchni polowej.

Czytaj więcej
Trzy krzyże na wzgórzu o zachodzie słońca z cieniami, górzysty krajobraz w tle, wizerunek orła w lewym górnym rogu, polski tekst życzeń.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

25-03-2024

Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Z okazji Świąt Wielkanocnych przesyłamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności....

Czytaj więcej
Plakat wydarzenia "Wielkanocny Kiermasz na Annopolu" organizowany przez Centrum Kultury w Annopolu, zapowiadający stoiska z ozdobami świątecznymi i warsztaty dekoracji jajek, który odbędzie się 24 marca od 10:00 do 14:00 na rynku miasta Annopol.

III Jarmark Wielkanocny

20-03-2024

BURMISTRZ ANNOPOLA i CENTRUM KULTURY W ANNOPOLU  ZAPRASZAJĄ NA III Jarmark Wielkanocny

Czytaj więcej
Obraz przedstawia bukiet różowych i fioletowych tulipanów z życzeniami na Dzień Kobiet oraz nazwiska osób składających życzenia na białym tle.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

08-03-2024

Czytaj więcej
Obraz przedstawia grafikę promocyjną z napisem "Rolnik z Lubelskiego 2024" na tle dojrzałych malin. Obok tekstu znajdują się logotypy Urzędu Marszałkowskiego i Województwa Lubelskiego oraz ikony mediów społecznościowych.

Konkursy dla mieszkańców obszarów wiejskich Lubelszczyzny

22-02-2024

Urzędu Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje cztery konkursy skierowane do mieszkańców obszarów wiejskich Lubelszczyzny.

Czytaj więcej
V WOJEWÓDZKI KONKURS NA PALMĘ I PISANKĘ

V WOJEWÓDZKI KONKURS NA PALMĘ I PISANKĘ

15-02-2024

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego – dzieci, młodzież i dorosłych – do udziału w V Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

Czytaj więcej
‹ Poprzednia strona 1 2 3 4 ... 45 Następna strona ›
Powrót