Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

"Biała Niedziela"

"Biała Niedziela"

13-07-2010

W dniu 11.07.2010 r. Caritas Archidiecezji Lubelskiej, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz NZOZ „ZDROWIE” Andrzej Kowalik zorganizowali humanitarną akcję pomocy medycznej dla powodzian Gminy Annopol – „Biała Niedziela”.

Czytaj więcej
Zasiłek powodziowy na cele edukacyjne

Zasiłek powodziowy na cele edukacyjne

12-07-2010

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników oraz wypłaty uczniom zasiłku powodziowego na cele edukacyjne (Dz. U. z dnia 1 czerwca...

Czytaj więcej
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

11-07-2010

W dniu 11 lipca 2010 roku odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, dla 12 par małżeńskich z terenu naszej Gminy. Medale zostały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek Burmistrza Annopola, dla...

Czytaj więcej
Zaproszenie 2/2010 do składanie ofert na usługi intergracji społecznej

Zaproszenie 2/2010 do składanie ofert na usługi intergracji społecznej

09-07-2010

W ramach Planu Realizacji Proakcesyjnego Programu Wsparcia Obszrów Wiejskich - Programu Integracji Społecznej na rok 2010 Gmina Annopol otrzymała dodatkową kwotę dotacji wynoszącą 14.000 zł, którą przeznacza na realizację niżej określonych usług.

Czytaj więcej
Ruszyła budowa budynku wielofunkcyjnego w Annopolu

Ruszyła budowa budynku wielofunkcyjnego w Annopolu

08-07-2010

Z początkiem czerwca br. ruszyła budowa wielofunkcyjnego obiektu użyteczności publicznej w Annopolu. W budowanym obiekcie znajdą miejsce Publiczne Przedszkole, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy. Zakres budowy obejmuje wykonanie obiektu...

Czytaj więcej
Informacja!!!

Informacja!!!

07-07-2010

W dniu 11.07.2010r. (najbliższa niedziela) w godz. 900 do 1500 w NZOZ „Zdrowie” Andrzej Kowalik organizowana jest „Biała Niedziela” dla mieszkańców gminy Annopol, która ucierpiała w skutek powodzi.

Czytaj więcej
Informacje dla powodzian o możliwości wsparcia finansowego

Informacje dla powodzian o możliwości wsparcia finansowego

06-07-2010

Poniżej odnośnik do treści inforamcji

Czytaj więcej
Podziękowania

Podziękowania

05-07-2010

Powódź, której doświadczyli mieszkańcy naszej Gminy w maju i czerwcu br. spowodowała wiele zniszczeń. W okresie tym wszystkie działania skierowane były na zabezpieczaniu terenów zagrożonych a w dalszej kolejności na usuwaniu skutków powodzi.

Czytaj więcej
Uroczyste obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja oraz Roku Chopinowskiego

Uroczyste obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja oraz Roku Chopinowskiego

03-05-2010

W dniu 3 maja br. w Annopolu odbyły się uroczystości związane z 219 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja oraz obchodami Roku Chopinowskiego.

Czytaj więcej