Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY NA TERENIE GMINY ANNOPOL

15-01-2019

Na terenie naszej gminy sztab WOŚP jak co roku zorganizowany został w Centrum Kultury w Annopolu. 13 stycznia od rana, na ulicach Miasta i Gminy Annopol zbieraliśmy pieniądze na rzecz WOŚP. Można było spotkać wolontariuszy z PSP w Annopolu, ZS w Annopolu, PSP w Świeciechowie, PSP w Grabówce, PSP w Dąbrowie, SP w Janiszowie i PSP w Kosinie.

O godzinie 16:30 spotkaliśmy się w Centrum Kultury, gdzie trwała impreza towarzysząca zbiórce pieniędzy. Na scenie zaprezentowała się grupa taneczna z przedszkola w Annopolu (op. Katarzyna Szymczyk i Anna Grzebyk), wystąpili wokaliści, którzy swoje umiejętności szkolą pod okiem Tomka Turka, teatrzyk Kajtuś wraz z op. Lucyną Jaskowską przygotował noworoczne życzenia, a grupa taneczna Grawitacja z CK w Annopolu wraz z opiekunką Pauliną Nowak zaprezentowała swój nowy układ tańca współczesnego. Mieliśmy także okazję obejrzeć Kolędników w wykonaniu Gminnego Klubu Aktywnego Seniora (op. L. Jaskowska), a także przenieść się do świata akrobacji wraz z grupami AMINO, którymi opiekuje się Daria Just. W wielkoorkiestrowe granie włączyli się również uczniowie PSP w Annopolu, którzy wraz z opiekunkami Grażyną Ufniarz i Moniką Gniaź przygotowali Jasełka. Wszystkie występy były przeplatane licytacjami na rzecz WOŚP, które w tym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Poza przedmiotami przekazanym przez fundację zlicytowano również vouchery otrzymane od: Bar Kawiarnia Rynkowa - Monika Oleszko, Fotolov Małgorzata Suszko, Salon kosmetyczny Beatuy & Nails Ewa Orlikowska, a także ozdoby rękodzielnicze przekazane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Annopolu. Zebrano 14280,04 zł.  Chwilę po godzinie 20 odpaliliśmy symboliczne Światełko do Nieba.
     

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy tego dnia dołączyli do nas! Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy otworzyli swoje serca i dzięki, którym po raz kolejny mogliśmy przeżywać wspaniały, już 27 Finał WOŚP. Dziękujemy również wolontariuszom i opiekunom.  Za pomoc w wykonaniu zdjęć podziękowania dla Pawła Dejankiewicza. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej ! SIEMA !

/tekst Centrum Kultury/
/zdjęcia Paweł Dejankiewicz/

Powrót