Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Worek na prezent na śniegu

Spotkanie opłatkowe OSP

09-01-2012

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła miejsko-gminnemu spotkaniu Oddziału Związku OSP RP w Annopolu.

Uroczystość odbyła się 6 stycznia w strażnicy OSP Bliskowice przy współudziale Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych współpracujących ze strażakami.

W uroczystości brali udział Burmistrz Annopola Wiesław Liwiński z małżonką, Za-ca Burmistrza Roman Wiśniewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Gazda oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku bryg. mgr inż. Artur Bis.

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem - symbolem zgody i pojednania. Przy  stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Na uwagę zasługuję też fakt iż podczas spotkania Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w asyście Prezesa Zarządu Gminnego Wiesława Kołczewskiego udekorował medalami nadanymi przez Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lublinie za zasługi dla ochrony przeciwpożarowej a w szczególności  za działania podczas powodzi w 2010 roku :

Burmistrza Annopola Wiesława Liwińskiego, Za-cę Burmistrza Annopola Romana Wiśniewskiego i Jerzego Kowalczyka pracownika UM - brązowymi medalami. Druhów Grzegorza Targosa i Andrzeja Bednarka - złotymi medalami

Wszystkim towarzyszyły życzenia aby nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.


Powrót