Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie z koncertu

Kolędy od serca

07-02-2012

Wieczorem 1 lutego można było posłuchać w Centrum Kultury przepięknego i nastrojowego koncertu kolęd w wykonaniu grupy „Zespół w Składzie", którą tworzą świetni muzycy, współpracujący na co dzień z takimi zespołami jak: ARKA NOEGO, LUXTORPEDA, DIKANDA , 2 TM2, 3, HAPPYSAD, DEUS MEUS.

Słowem różni muzycy, różne style i jeden temat - kolędy. Lubimy je nucić, lubimy ich słuchać, ponieważ są pełne ciepła i naturalnego słowa i tak serdecznie do ludzi przemawiają odwieczną prawdą o narodzeniu Jezusa.

Kolędowe spotkanie licznie zgromadzonej publiczności z grupą „Zespół w Składzie" było nie lada gratką i dostarczyło wszystkim przyjemnych doznań artystycznych. Podczas koncertu można było posłuchać kolęd i pastorałek w ciekawych i nowoczesnych aranżacjach. Do świata wzruszeń przenosił słuchaczy anielski śpiew Katarzyny Bogusz, cenne refleksje Roberta Drężka, inteligentne poczucie humoru Krzysztofa Kmiecika oraz niebanalne pomysły dźwiękowe świetnych muzyków.

Dało się zauważyć, że muzycy i publiczność „zagrali na tej samej nucie" - jeszcze po koncercie słychać było śpiew „ ... a miłość człowieka Boga nam przynosi".

Radości i zadowolenia z tak wyjątkowego klimatu kolędowego nie krył  ks. Wiesław Jurek, który we współpracy z Centrum Kultury, był organizatorem koncertu.Powrót