Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Osoba pisząca w zeszycie

PLEBISCYT DZIENNIKA WSCHODNIEGO „Kobieta Przedsiębiorcza 2012”

14-02-2012

Dziennik Wschodni ogłosił po raz czwarty plebiscyt Kobieta Przedsiębiorcza 2012. Oddajmy głos na reprezentantkę naszej gminy z Bliskowic.

Konkurs sms-owy trwa trzy tygodnie. Po rozstrzygnięciu dowiemy się która mieszkanka województwa lubelskiego zasłużyła na tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2012.  O niektórych kobietach, z racji ich funkcji, słyszymy często. Inne są mniej znane, ale szacunek i poparcie, jakim cieszą się wśród lokalnej społeczności pokazuje, że ich rola jest nie do przecenienia.
Teraz mogą liczyć na publiczny dowód uznania dla swojej pracy i działalności.
Mieszkańcy i czytelnicy D.W. swoimi  głosami, zdecydują teraz, która z nominowanych pań zostanie Kobietą Przedsiębiorczą 2012. Laureatka zostanie nagrodzona  wyjątkową statuetką na uroczystej gali.  Swoją nagrodę przyzna też kapituła powołana przed redaktora naczelnego Dziennika Wschodniego.

Kandydatką z naszej Gminy jest Pani Lila Kaczor z Bliskowic.
Jest to kobieta aktywna, która swój wolny czas poświęca na prowadzenie Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Bliskowicach. Dzięki działalności stowarzyszenia w lokalny kalendarz imprez na stałe wpisały się Spotkanie Sobótkowe, Dzień Miejscowości oraz Święto Pieczonego Ziemniaka. Pani Lila pełni rolę lidera w stowarzyszeniu, koordynuje jego pracę, motywuje do działania, stara się zapewnić nowe możliwości mieszkańcom miejscowości.

Wysyłajmy SMS o treści  kobieta.3 pod numer  72069

Wyniki głosowania na bieżąco
Powrót