Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Strażacy podczas gaszenia samochodu

GMINNE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE

08-06-2011

W niedzielę 05 czerwca 2011 r w Suchej Wólce odbyły się zawody sportowo - pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Annopol. Zawody rozpoczęły się zbiórką drużyn o godz. 9:30 na boisku sportowym przy leśniczówce.

Dzięki sponsorowi firmie „REMONDIS" z Ostrowca Świętokrzyskiego druhowie  z Suchej Wólki tradycyjnie zorganizowali strażacki piknik z bardzo smaczną grochówka wojskową. W zawodach udział wzięło 12 jednostek. Gospodarze zawodów  kolejny raz okazali się najlepsi zajmując dwa pierwsze miejsca. Obecnością swą na zawodach strażaków zaszczycił Poseł  Sejmu RP Wojciech Wilk który podczas przemówienia i wręczania nagród nie szczędził dla strażaków ciepłych słów za ich społeczną działalność. Ponadto zwycięzcom nagrody, puchary i dyplomy wręczali przedstawiciel firmy REMONDIS, Burmistrz Annopola Wiesław Liwiński, Za-ca Burmistrza Annopola Roman Wiśniewski, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP- Wiesław Kołczewski.

Po zakończonych zawodach Burmistrz Annopola Wiesław  Liwiński przekazał jednostce OSP w Suchej Wólce średni samochód bojowy marki Star będący dotychczas w użytkowaniu OSP  w Annopolu która w ubiegłym roku została wyposażona w nowoczesny samochód ratowniczo gaśniczy marki MAN. Prezes zarządu OSP w Suchej Wólce podziękował burmistrzowi za otrzymany samochód zapewniając że trafia on w odpowiednie ręce i  będzie długo służył w ochronie przeciwpożarowej naszej gminy.

 Najlepsi w zawodach:

1. OSP Sucha Wólka
2. OSP Sucha Wólka II
3. OSP Grabówka
4. OSP Borów i OSP Nowy Rachów

Powrót