Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie grupowe uczestników

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ANNOPOLU

19-10-2015

13 października b.r. nauczyciele, pracownicy szkół i przedszkola spotkali się na dorocznych, uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Krzysztof Babisz - Lubelski Kurator Oświaty, Stefan Stachula - Członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, Zbigniew Pniewski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Annopolu, Roman Wiśniewski- Zastępca Burmistrza Annopola oraz prezesi i wiceprezesi stowarzyszeń prowadzących szkoły w Opoce, Janiszowie i Borowie.

Burmistrz Annopola Wiesław Liwiński podziękował wszystkim pedagogom za pracę i wysiłek wkładany w rozwój młodego człowieka a wyróżniającym się w pracy nauczycielom wręczył nagrody. W bieżącym roku Nagrodę Burmistrza otrzymały Panie: Beata Czyż Olszowy - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
w Kosinie, Ewa Mirosław - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Kołsut w Grabówce, Agnieszka Lipiec - Nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej
w Świeciechowie, Jolanta Mochol, Dorota Romańska Kieler - Nauczyciele Miejskiego Zespołu Szkół
w Annopolu. Do życzeń Burmistrza dołączył się również Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz, który uhonorował Nagrodą Kuratora Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Świeciechowie Panią Katarzynę Szwed.
Nauczyciel to mistrz dla swoich wychowanków, którzy dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania. Dlatego tak bardzo ważne jest okazywanie wdzięczności i życzliwości pedagogom oraz wspieranie ich w codziennej pracy.
Wszystkim Nauczycielom z terenu Gminy Annopol składamy najserdeczniejsze życzenia, dziękując za zaangażowanie i odpowiedzialność w realizacji swoich zadań. Życzymy, aby ich praca była powszechnie szanowana i przynosiła jak najwięcej powodów do radości.

Powrót