Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Piłka na boisku

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY „SKAŁKA” ANNOPOL

28-06-2012

Zakończył się sezon rozgrywek siatkarskich 2011/2012, który dla siatkarzy MKS Skałki Annopol był niezwykle udany. 31 marca 2012 roku w trzech miastach lubelszczyzny odbywały się eliminacje wojewódzkie Minisiatkówki Kinder+Sport.

Nasi zawodnicy wystartowali w  rozgrywkach w Kraśniku, nie dając szans swoim rywalom i zajmując pierwsze dwa miejsca w kategorii dwójek/startowało 20 zespołów /. I miejsce w zawodach zajęli: Łukasiewicz Rafał/2001/, Stachyra Maciej/2001/, II miejsce zajęli :Szymon Rudziejewski  Rudziewicz/2001/, Konrad Figiel /2001/. Obydwie pary uzyskały prawo gry w Wojewódzkim Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport, który rozegrany został 29 kwietnia 2012 r. w Świdniku. Para Sz. Rudziejewski Rudziewicz, K. Figiel  zajęła VIII miejsce w zawodach, natomiast zwycięzcy eliminacji R. Łukasiewicz, M. Stachyra miejsce II, uzyskując możliwość walki w barażach o wyjazd na Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce do Zabrza. Turniej barażowy odbył się 22 maja w Międzyrzeczu Podlaskim. Udział brały drużyny z  województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko- mazurskiego, lubelskiego. /MKS PLAS Warszawa , KS METRO Warszawa, UKS TRÓJKA Gołdap, BAS Białystok, MKS Kraśnik/. Niestety naszym zawodnikom nie udało się awansować do rozgrywek o Mistrzostwo Polski w Minisiatkówce, ale V miejsce w zawodach międzywojewódzkich jest dla nich ogromnym sukcesem.

W dniach 16-17 czerwca w Mircu odbywał się  Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Gór Świętokrzyskich. IV miejsce w zawodach zajęli Rafał Łukasiewicz, Maciej Stachyra/ kontuzja kolana Maćka drugiego dnia zawodów wyeliminowała chłopców z walki o zwycięstwo w turnieju/. VI miejsce zajęli Szymon Rudziejewski  Rudziewicz, Gil Jakub. W zawodach uczestniczyły drużyny: UKS Rawa Mazowiecka, IBIS Mirzec, UKS PIĄTKA Turek, STS Skarżysko Kamienna, SP Osiny, UKS Tempo Chełm. Zawodnicy trenują u J. Wojtaszka.

W dniach 22-24 czerwca 2012 /tradycyjnie na zakończenie sezony/ odbył się XVIII Lubelski Ogólnopolski Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki na boiskach trawistych. W zawodach wśród około 1000 uczestników wzięło udział 26 siatkarzy i siatkarek ze Skałki Annopol. W kategorii młodzika chłopcy zajęli V miejsce. Skład drużyny: Nowak Dominik, Stojek Mikołaj, Maruszewski Patryk, Chałupczak Łukasz, Pulnicki Piotr, Puzio Dawid, Grzebyk Damian, Siebielec Adrian, Niedziela Damian./skręcenia stawów skokowych Michała Wilke oraz Kacpra Kamieniarza uniemożliwiły im wyjazd na turniej/. Trener Zbigniew Siewierski

W kategorii Krasnale chłopcy, XVII miejsce zajęli: Łukasiewicz Rafał/2001/, Szymon Rudziejewski  Rudziewicz/2001/ Duda Adam/2000/, Łagoda Jakub/2000/, XVIII miejsce:

Gil Jakub/2001/, Konrad Figiel/2001/, Kacper Szymanek/2001/, Szyszka Krystian / 2001/

W kategorii Krasnale dziewcząt: XXIII miejsce zajęły- Michalina Przygodzka, Róża Likos,
Natalia Janicka. XXVI miejsce- Natalia Żyłka, Paulina Złotucha, Dominika Gazda. XXVII miejsce- Julia Wojtaszek, Julia Kowalczyk, Julia Bednarek. Były to pierwsze tak duże zawody dla dziewcząt trenujących z p. Renata Ul.

            Czterech zawodników MKS Skałka Annopol: Patryk Maruszewski, Łukasz Chałupczak, Damian Grzebyk, Kacper Kamieniarz otrzymało powołanie do szerokiej kadry województwa lubelskiego młodzików/rocznik 1998/ przygotowującej się do Turnieju Nadziei Olimpijskich oraz na obóz kadry do Puław w dniach 01.07-12.07.2012r. Miejmy nadzieję że uda się im reprezentować województwo lubelskie na Mistrzostwach Polski Młodzików w Spale.

Powrót