Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Grafika Ogólna Herb na tle kobiety przy laptopie

Dzień Edukacji Narodowej

17-10-2011

14 października to tradycyjne święto wszystkich pracowników oświaty. Dzień ten upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (KEN), utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773 r.

Czyniąc zadość tradycji  w przeddzień 14 października  Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji szkół oraz Emeryci uroczyście obchodzili swoje święto w Domu Weselnym   w Annopolu na ul. Radomskiej.

Z tej okazji Burmistrz Annopola Pan Wiesław Liwiński złożył wszystkim pracownikom oświaty życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pracy. Emerytowanym nauczycielom i pracownikom obsługi  podziękował za lata pracy na rzecz  annopolskiej oświaty.

Dzień Edukacji Narodowej to również odpowiedni moment na wyróżnienie nauczycieli za ich zaangażowanie i wytrwałą pracę. W tym roku Nagrodę Burmistrza otrzymali:  Wioleta Kasak - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie, Anna Niezabitowska - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Opoce, Anna Kozyra Nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, Sławomir Klimek - Nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Marii Kołsut w Grabówce, Małgorzata Sobolewska  - Nauczyciel Przedszkola  w  Annopolu. Serdecznie gratulujemy.

Dzien edukacji narodowej

Powrót