Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Dzień Edukacji Narodowej 2012

16-10-2012

Jubileuszowo po raz piąty nauczyciele, pracownicy szkół i przedszkola oraz emeryci spotkali się na dorocznych, uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej.

Trzeba ciągle przypominać i pamiętać, że zawód nauczyciela to powołanie do pracy z dziećmi i młodzieżą. Natomiast wyznacznikiem sukcesu nauczyciela są osiągnięcia jego uczniów. Samorząd naszej gminy wspiera i pomaga dyrektorom szkół w osiąganiu coraz to lepszych warunków nauki i pracy. Pomaga pozyskiwać dodatkowe fundusze na zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia. Wszystkie te działania mają na celu rozwijanie u uczniów zainteresowań oraz wyrównywanie deficytów w nauce.

Tradycyjne święto nauczyciela  to  okazja do złożenia życzeń i podziękowań.  Burmistrz Annopola Pan Wiesław Liwiński  złożył wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzenia radości i sukcesów w wypełnianiu swoich obowiązków. Życzył spokojnych czasów dla oświaty i poczucia bezpieczeństwa zawodowego.

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej tradycyjnie dla nauczycieli wyróżniających się w swojej pracy zostały przyznane Nagrody Burmistrza. W tym roku na uznanie za swoją pracę zasłużyły Panie: Pani Ewa Mirosław Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Kołsut w Grabówce, Pani Małgorzata Jabłońska Nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, Pani Justyna Wolszczakowska Nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół  w Annopolu oraz Pani Irena Młynarska Nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej  w Świeciechowie. Gratulujemy!


Powrót