Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Osoba pisząca w zeszycie

AGRO-PARK Lublin – największe halowe targi na wschód od Wisły

25-10-2012

Blisko 1000 maszyn i urządzeń rolniczych zarówno światowych marek, jak i polskich producentów zaprezentowanych zostanie na targach AGRO-PARK, które odbędą się w weekend, 27-28 października w Lublinie. Najnowocześniejsze i największe maszyny, 130 wystawców, 200 prezentowanych marek, urządzenia do uprawy, hodowli i sadownictwa wypełnią nowe obiekty targowe w Lublinie.

Przełomowa edycja targów! Prezentacja nowości i zmiany na lepsze!

Współpraca Targów Lublin z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaowocowała przygotowaniem tegorocznego AGRO-PARKU w zupełnie nowej odsłonie. Ekspozycja targów będzie zlokalizowana w nowoczesnych obiektach targowych o łącznej powierzchni wystawienniczej blisko 12000 m2. Przed budynkiem powstał olbrzymi parking dla gości targowych oraz utwardzany plac
do dyspozycji wystawców. Dotarcie do celu ułatwia doskonała lokalizacja obiektów targowych - dokładnie naprzeciwko dworca głównego PKP i PKS, przy ul. Dworcowej 11.

Konkursy i wykłady oraz oferta dofinansowania przyjazdu

Warto spędzić weekend 27-28 października w Lublinie nie tylko ze względu na wystawę rolniczych nowości, ale też na bogaty program wydarzeń towarzyszących targom AGRO-PARK, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Po kilku miesiącach wizytacji gospodarstw, dowiemy się kto jest najlepszym „Rolnikiem Lubelszczyzny", a portal Gospodarz.pl rozegra finałowy etap turnieju „Precyzyjny Gospodarz". Warto też wziąć udział w szkoleniu dr Hansgeorga Schönbergera, wybitnego niemieckiego eksperta w agrotechnice pszenicy i rzepaku. Temat wykładu to: „Polska jest potrzebna światu jako kraj rolniczy - potencjał w nowoczesnej uprawie pszenicy i rzepaku". Sale konferencyjne targów zarezerwowane są też na wykłady ekspertów o stosowaniu roślin genetycznie zmodyfikowanych w żywieniu zwierząt gospodarskich, o projektowaniu nowoczesnych maszyn rolniczych, czy też o wykorzystaniu techniki pozycjonowania sygnałem GPS w rolnictwie.

Organizatorzy wychodząc naprzeciw potrzebom zwiedzających przygotowali ofertę dofinansowania przyjazdu dla zorganizowanych grup rolników. Wszyscy zwiedzający mogą też liczyć na darmowy wstęp, parking oraz katalog, który będzie ich przewodnikiem po szerokiej ekspozycji wystawców.

Godziny otwarcia targów: 9:00 - 17:00

Więcej informacji na: www.agro-park.pl

Powrót