Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Informacja dla mieszkańców

15-01-2013

Szanowni Państwo Gmina Annopol we współpracy z liderem projektu - firmą F5 Konsulting Sp. z o.o. oraz Gminami Partnerskimi przystąpiła w zeszłym roku do realizacji projektu „Wdrożenie usprawnień zarządczych w Powiecie Opolskim, Gminie Annopol, Gminie Karczmiska, Gminie Końskowola oraz Gminie Poświętne na podstawie wyników samooceny CAF". Jest to projekt realizowany i finansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach działania 5.2.1. Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej.

W ramach projektu w Gminie Annopol zostanie m.in. przeprowadzone badanie satysfakcji klienta zmierzające do ewentualnych zmian w dotychczasowej pracy naszego Urzędu.

Badanie to zostanie przeprowadzone w dwóch turach (pierwsza w styczniu-lutym 2013 r. zaś druga w styczniu 2014 r.) w formie anonimowej ankiety.

W najbliższym czasie tj. od 16. stycznia br. w Urzędzie Gminy rozpoczną przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich ankieterzy, reprezentujący firmę AT Research Sp. z o.o., którzy poproszą Państwa o ocenę funkcjonowania Urzędu (ocenę kompetencji urzędników, procesu załatwiania spraw klientów oraz ocenę urzędu jako miejsca).

Bardzo prosimy Państwa o zgłaszanie się do ankieterów i udział w badaniu, którego wyniki pozwolą nam poprawić funkcjonowanie Urzędu we wskazanych przez Państwa obszarach oraz jeszcze lepiej działać na rzecz rozwoju naszej małej Ojczyzny - Gminy Annopol.

Kapitał ludzki

Powrót