Aktualności

I miejsce w finale wojewódzkim

Lena Więckowska - Mistrzynią Województwa Lubelskiego w minisiatkówce

13-05-2024

W dniu 11 maja 2024 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Wojewódzki Finał KINDER Joy of Moving w kategorii „single” dziewcząt.

Do finału zakwalifikowało się 16 najlepszych zawodniczek z całego województwa, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych. W gronie najlepszych znalazły się  dwie zawodniczki MKS Skałki Annopol: Hanna Plewa i Lena Więckowska. Po zaciętej i wyczerpującej rywalizacji 10 miejsce wywalczyła Hania Plewa, natomiast Lena Więckowska była klasą samą dla siebie. Po bardzo dobrej grze wygrała mecz finałowy z zawodniczką Międzyrzeckiej Trójki Zuzanną Śliwą i została Mistrzynią Województwa Lubelskiego w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „single”.

Zawodniczka uzyskała kwalifikacje na wyjazd na Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving, których finał rozegrany zostanie w Katowicach w dniach 28-30 czerwiec 2024.