Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Osoba pisząca w zeszycie

RUSZA BUDOWA WODOCIĄGU W BLISKOWICACH ORAZ REMONT I ROZBUDOWA STACJI WODOCIĄGOWEJ W NATALINIE

13-05-2014

W związku z pozytywną oceną wniosku o dofinansowanie projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodnej w Gminie Annopol przez budowę sieci wodociągowej z przyłączami w Bliskowicach oraz remont i rozbudowę stacji wodociągowej w Natalinie" w maju br. rozpocznie się realizacja inwestycji.

W wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego wykonawcą zadania będzie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich „PRIMBUD" Sp. z o.o. z Niska.
Koszt realizacji budowy sieci z przyłączami w Bliskowicach wynosi 754 247,76 zł, natomiast koszt remontu i rozbudowy stacji wodociągowej w Natalinie wyniósł 655 274, 51zł.
Termin realizacji budowy do końca listopada 2014r.
Należy zaznaczyć, że Bliskowice są jedną z trzech miejscowości obok Świeciechowa Dużego i Popowa, nieposiadających infrastruktury wodociągowej. W dniu 6 maja b.r. w remizie OSP w Bliskowicach odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli mieszkańcy Bliskowic, Burmistrz Annopola Wiesław Liwiński, Zastępca Burmistrza Roman Wiśniewski oraz przedstawiciel wykonawcy robót Wiesław Bełzak. Mieszkańcy mieli możliwość zapoznania się z rozwiązaniami technicznymi realizacji inwestycji oraz wglądu do dokumentacji technicznej i ustalonego w fazie projektowania przebiegu sieci i przyłączy wodociągowych.
Informujemy, że mieszkańcy zainteresowani budową przyłączy są zobowiązani do podpisania umowy w Urzędzie Miejskim w Annopolu w pok. nr 8.


Powrót