Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie grupowe uczestników

NUTREND CROSS DUATHLON 2015

29-09-2015

27 września po raz drugi w Annopolu wystartował Nutrend Cross Duathlon zorganizowany przez Burmistrza Annopola oraz Fundację Baran Cycling z Kraśnika.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objął Wojewoda Lubelski Wojciech Wilk, który ufundował puchary i nagrody dla najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej Duathlonu Kraśnik - Biłgoraj - Annopol. Trzech najlepszych zawodników w kategoriach OPEN, K1-K5, M1-M5 oraz w klasyfikacji zespołowej i sztafet otrzymało nagrody ufundowane przez Burmistrza Annopola Wiesława Liwińskiego.

Na przygotowanej trasie: 5 km biegu, 20 km jazdy rowerem oraz 2,5 km biegu wystartowało 57 zawodników. W bieżącym roku po raz pierwszy oprócz startów indywidualnych wprowadzono rywalizację sztafet, w której udział wzięło dziewięć zespołów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników zawodów wymagającą, ale jednocześnie interesującą trasę. We znaki dawały się przede wszystkim piaszczyste leśne odcinki.

Najszybszy w tegorocznej edycji okazał się Przemysław Szymanowski Triatlon Starachowice - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, na drugim miejscu uplasował się Grzegorz Mazur www.RowerowyLublin.org, a trzeci zawody ukończył Kamil Różalski sklep rowerowy Bike Boys.

W organizację imprezy włączyli się: 20 Środowiskowa Drużyna Harcerska „Nadwiślańskie Trampy", OSP w Annopolu, ŚDS w Annopolu, Przedszkole w Annopolu, Centrum Kultury w Annopolu, Urząd Miejski w Annopolu.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne tutaj

Powrót