Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Rozgrywki minisiatkówki „Kinder+Sport 2013”

25-04-2013

W marcu ruszyła tegoroczna edycja rozgrywek o mistrzostwo województwa w minisiatkówce „Kinder+Sport 2013" . Rozgrywki składają się z dwóch etapów: eliminacji oraz turnieju finałowego i dotyczą trzech kategorii wiekowych oddzielnie dla dziewcząt i chłopców:

„dwójki" - klasy IV i młodsi (rocznik 2002 i młodsi)

„trójki „ - kl. V (rocznik 2001)

„czwórki" - kl. VI (rocznik 2000)

Turnieje eliminacyjne rozgrywane są w czterech grupach podzielonych na rejony/wschód, zachód, północ i południe/. Zawodnicy z MKS Skałka Annopol rywalizowali w tym roku w rejonie zachodnim wraz z drużynami  m.in. z Kraśnika, Kocka, Opola Lubelskiego, Nałęczowa, Lublina. Eliminacje rejonowe „Kinder+Sport 2013" rozgrywane są formie trzech turniejów. Najlepsze drużyny z turniejów eliminacyjnych wywalczą możliwość startu w finale wojewódzkim

Terminy poszczególnych etapów

Turnieje eliminacyjne 16.03-21.04.2013

Finał Wojewódzki 27-28.04

Turniej barażowy 25-26.05

Ogólnopolski Finał w Zabrzu 30. 06.2013

W pierwszych eliminacjach rejonowych rozegranych w Kraśniku „trójka" w składzie /Maciej Stachyra, Rafał Łukasiewicz, Szymon Rudziejewski-Rudziewicz, rez. Marcin Jaskot / nie przegrywając żadnego meczu  zajęła I miejsce w turnieju, druga „trójka"  w składzie/Krystian Szyszka, Konrad Figiel, Szymanek Kacper, rez. Jakub Gil po jednej porażce z MKS Kraśnik zajęła V miejsce.

W dniu 14.04.2013r w Lublinie odbył się II eliminacyjny rejonowy turniej Kinder+Sport grupy zachód. W kategorii" trójek" pierwszy zespół MKS Skałka w składzie/ Stachyra Maciej, Łukasiewicz Rafał, Szymon Rudziejewski Rudziewicz, rez. Jaskot Marcin / uległ tym razem w finale zespołowi MKS-u Kraśnik i zajął  II miejsce. Drugi zespół /Szyszka Krystian, Figiel Konrad, Szymanek Kacper, rez. Gil Jakub/ w meczu o trzecie miejsce przegrał po zaciętym pojedynku  z zespołem z Nałęczowa zajmując IV miejsce.

O ostatecznej kolejności i awansie do finału wojewódzkiego zdecydować miał ostatni turniej  rozgrywany  w Opolu Lubelskim.  Zawodnicy „Skałki" zgodnie z oczekiwaniami potwierdzili swoją dominację w tej kategorii wiekowej . „Trójka" / Stachyra Maciej, Łukasiewicz Rafał, Szymon Rudziejewski Rudziewicz, rez. Jaskot Marcin wygrała swój drugi już turniej eliminacyjny i zajęła ostatecznie 1 miejsce w  eliminacjach rejonowych. Drugi zespół  /Szyszka Krystian, Figiel Konrad, Gil Jakub/ po wyrównanych meczach zajął IV miejsce.

Obydwa zespoły uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Świdniku.

Bardzo dobrze w kategorii " dwójek" zaprezentował się zespół w składzie / Patryk Postój, Daniel Plewa/ zajmując VII miejsce na 16 zespołów startujących w turnieju. Chłopcy niedawno rozpoczęli treningi w klubie. Wszyscy chłopcy trenują pod opieką p. Józefa Wojtaszka

Równie dobrze w rozgrywkach spisywały się dziewczęta MKS Skałka Annopol.

W kategorii „dwójek" Paulina Złotucha i Julia Kowalczyk rez. Patrycja Zielińskazajmowały dwa razy drugie miejsca w turniejach w Kraśniku i Lublinie, ulegając jedynie zawodniczkom z TPS Lublin. W turnieju w Opolu Lubelskim zajęły 4 miejsce co wystarczyło tym samym do awansu do turnieju finałowego. Druga „dwójka" : Julia Wojtaszek i Julia Bednarek zajmowały odpowiednio VI, VIII i IX miejsce/ niestety nie udało się dziewczętom awansować do dalszych rozgrywek/.

Za miłą niespodziankę można uznać awans do turnieju wojewódzkiego „trójki" MKS Skałki Annopol.  Zawodniczki w składzie Róża Likos, Michalina Przygodzka, Adrianna Jaśkiewicz rez. Zuzanna Niedziałek także w Świdniku rywalizować będą wśród najlepszych 16 zespołów lubelszczyzny.  

Dziewczęta trenują od stycznia pod opieka p. Pawła Borowskiego

Gratulujemy i życzymy udanych występów w finale Kinder+Sport 2013

Powrót