Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Joanna przy mikrofonie

WIZYTA MINISTER JOANNY MUCHY W ANNOPOLU

22-10-2013

Od kilku tygodni na placu przy budynku Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu trwają prace związane z budową kompleksu boisk sportowych. Realizowany projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wartość inwestycji wynosi 842 991 zł, z czego 168 900 zł pochodzi ze środków Funduszu Kultury Fizycznej i Sportu.

W dniu 18 października br. na zaproszenie Burmistrza Annopola Wiesława Liwińskiego oraz Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kraśnickiego Wiesława Kołczewskiego teren budowy boisk wizytowała Pani Joanna Mucha Minister Sportu i Turystyki.
Swoją wizytę Pani Minister rozpoczęła od spotkania na hali sportowej z uczniami i nauczycielami Miejskiego Zespołu Szkół i Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. W spotkaniu brali udział również Wicestarosta Kraśnicki Jarosław Czerw, Członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego Stefan Stachula, dyrektor Zespołu Szkół Elżbieta Gąsiorowska, dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół Renata Tess-Wasiluk oraz Pan Zbigniew Pniewski.

Pani Minister odpowiadała na pytania młodzieży a na koniec spotkania przekazała upominek w postaci piłek. Burmistrz Annopola, na pamiątkę pobytu Pani Minister na terenie naszego miasta wręczył zdjęcie z widokiem przedstawiającym most na Wiśle.
Następnie goście wraz z władzami samorządowymi przeszli na teren budowy kompleksu boisk.

Powrót