Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

PÓŁMETEK ROZGRYWEK SIATKARSKICH MKS SKAŁKI ANNOPOL

22-11-2013

Dwa zwycięstwa i dwie porażki to bilans w rozgrywkach siatkarskich, zawodników MKS Skałka Annopol w pierwszej rundzie rozgrywek o mistrzostwo województwa lubelskiego kadetów w sezonie 2013/14.

Dwa zwycięstwa i dwie porażki to bilans w rozgrywkach siatkarskich, zawodników MKS Skałka Annopol w pierwszej rundzie rozgrywek o mistrzostwo województwa lubelskiego kadetów w sezonie 2013/14.
Rywalizacja w grupie B rozpoczęła się od zwycięstwa naszych zawodników 3 - 2 w wyjazdowym meczu z TPS Lublin. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, gdyż odniesione zostało po bardzo emocjonującym spotkaniu. Siatkarze „Skałki" przegrywali już 2-0 i 23-17 w trzecim secie, pomimo to potrafili odwrócić losy spotkania.
Po zwycięstwie przyszły dwie przegrane. Zacięte i stojące na bardzo wysokim poziomie spotkanie u siebie z LKS Cisami Nałęczów zakończyło się porażką 3-1, oraz niespodziewanie po niestety słabej grze z MKS Kraśnik w Kraśniku 3-0.
20 listopada odbyło się ostatnie spotkanie pierwszej rundy rozgrywek z ASPS Avią Świdnik na własnej hali. Nasi zawodnicy potrafili odbudować się po ostatniej porażce i zakończyli spotkanie zwycięstwem 3-1.
Cieszy dobra gra naszych zawodników oraz jeszcze bardziej duże zainteresowanie ich meczami. Na mecze siatkarskie przychodzi coraz większa grupa kibiców. Dziękujemy za doping i zapraszamy do kibicowania

Skład zespołu kadetów: Nowak Dominik, Stojek Mikołaj, Maruszewski Patryk, Chałupczak Łukasz, Wilke Michał, Puzio Dawid, Grzebyk Damian, Siebielec Adrian, Pulnicki Piotr, Adrian Olszówka, Kamil Młynarczyk, Sebastian Kosiński.
Trener Zbigniew SiewierskiTabela po 5. kolejce:

miejsce

drużyna

mecze

punkty

sety

1

LKS Cisy Nałęczów

3

6

9:2

2

MKS Kraśnik

4

6

9:7

3

MKS Skałka Annopol

4

6

7:9

4

AZS UMCS TPS Lublin

2

3

5:5

5

ASPS Avia Świdnik

3

3

2:9

Powrót