Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA Z WIZYTĄ W T.B.FRUIT W ANNOPOLU

28-11-2013

6 listopada br. Krzysztof Hetman Marszałek Województwa Lubelskiego, na zaproszenie władz samorządowych, gościł w przetwórni owoców TB Fruit w Annopolu, którego właścicielem jest ukraiński potentat przetwórstwa owocowego Taras Barszczowski.

Wizyta Pana Marszałka była zaplanowana przy okazji odbywającego się w tym dniu w Kraśniku Regionalnego Forum Gospodarczego przedsiębiorców, samorządowców, naukowców oraz ekonomistów. Głównym tematem debaty były szanse na rozwój lokalnej przedsiębiorczości w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2014 - 2020. W Forum uczestniczyli także samorządowcy i przedsiębiorcy z terenu gminy Annopol.


Po zakończeniu spotkania w Kraśniku Marszałek Krzysztof Hetman wraz ze Starostą Kraśnickim Andrzejem Majem, Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołczewskim udali się do Annopola, aby w obecności Burmistrza Annopola Wiesława Liwińskiego, Zastępcy Burmistrza Romana Wiśniewskiego i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Annopolu Ryszarda Gazdy, zapoznać się z funkcjonowaniem nowo wybudowanej przetwórni owoców. Przybyłych gości, którzy mieli okazję przyjrzeć się linii technologicznej produkcji koncentratów, po terenie zakładu oprowadzał Dyrektor Zakładu Sławomir Szklarz oraz Dyrektor ds. organizacyjnych Radosław Czapla.


Annopolscy samorządowcy korzystając z obecności Marszałka przedstawili również problem stanu technicznego drogi wojewódzkiej nr 824 Annopol - Puławy.

Powrót