Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Oświata

Dzień edukacji narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

02-11-2016

28 października w Centrum Kultury w Annopolu spotkali się nauczyciele oraz pracownicy administracyjno-obsługowi szkół i przedszkola na uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Tradycyjne Święto Nauczyciela to okazja do złożenia życzeń i podziękowań wszystkim zajmującym się na co dzień pracą z dziećmi i młodzieżą.

To również doskonała okazja do wyróżnienia nauczycieli  Nagrodami Burmistrza Annopola. W tym roku na uznanie za swoją pracę zasłużyli: Pani Renata Tess Wasiluk Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, Pani Joanna Koniarczyk  Nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, Pan Tomasz Serafin Nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół  w Annopolu,  Pani Krystyna Dąbrowska Nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Kołsut w Grabówce,  Pani Małgorzata Kuś Nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej w Świeciechowie oraz Pani Teresa Iskra Nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie.

Wszystkim pracownikom oświaty życzenia radości i sukcesów w wypełnianiu swoich obowiązków oraz szczęścia w życiu osobistym złożył Burmistrz Annopola Pan Wiesław Liwiński. Koncert Katarzyny Groniec zorganizowany w ramach imprezy „Śladami Edwarda Stachury ”uświetnił tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Powrót