Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
annopol zdjęcie z lotu ptaka
Wydanie albumu fotograficznego
Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Kultura

DOŻYNKI POWIATOWE W ZAKRZÓWKU

DOŻYNKI POWIATOWE W ZAKRZÓWKU

07-09-2016

4 września 2016 r. w Zakrzówku odbyło się Powiatowe Święto Plonów. Uroczystości rozpoczęły się msza św. odprawioną w intencji rolników powiatu kraśnickiego. 


Tradycyjnie podczas dożynek powiatowych odbył się konkurs wieńców dożynkowych . Naszą gminę w kategorii wieniec współczesny reprezentowało Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych z Bliskowic, natomiast w kategorii wieńca tradycyjnego Sołectwo Świeciechów. Wieniec ze Świeciechowa spośród wielu zgłoszonych do konkursu otrzymał zaszczytne II-gie miejsce.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko promocyjne naszej gminy, które odwiedził m. in. Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Hetmana Magdalena Misiaszek, Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie Marceli Niezgoda, Starosta Kraśnicki Andrzej Maj, Komendant Powiatowy PSP w Kraśniku Artur Bis, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji Tomasz Zdybel, Wójtowie i Burmistrzowie Gmin Powiatu Kraśnickiego.

Na stoisku można było zobaczyć zdjęcia z lotu ptaka z terenu naszej gminy, artykuły promocyjne oraz prace wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Annopolu. Odwiedzający stoisko mogli poczęstować się smaczną rybą, wiejskim smalcem, ciastem oraz owocami pochodzącymi z sadów naszej gminy.


Powrót