Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie Artykułu

XI OGÓLNOPOLSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI W ANNOPOLU

03-12-2019

W dniach 30.11.2019 r. oraz 1.12.2019 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu po raz jedenasty odbył się Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki.

W ramach rozgrywek w pierwszym dniu odbył się XI Turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Starosty Kraśnickiego, natomiast w drugim dniu rywalizowały dziewczęta w Turnieju o Puchar Burmistrza Annopola.
 
Burmistrz Annopola Mirosław Gazda wraz z Zastępcą Burmistrza Józefem Paćkowskim dokonali uroczystego wręczenia pucharów i nagród w turnieju dziewcząt.
 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Wyniki:
XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o Puchar Starosty Kraśnickiego
 
Kategoria czwórek
Klasyfikacja końcowa turnieju:
 
  1. MKS Skałka Annopol I / Jan Lipiec, Mikołaj Barszcz, Konrad Plewa, Bartosz Grzesik, Kacper Badura/
  2. MKS Skałka Annopol II /Alan Stąporowski, OLiwier Lis, Mateusz Koślak, Jakub Matuszewski, Dorian Ufniarz/
  3. UKS Jedynka Rawa Mazowiecka I
  4. UKS Trójka Leżajsk I
  5. DMKS Plas Kielce I
  6. UKS Olimp Opole Lubelskie I
  7. DMKS Plas Kielce II
  8. MKS Kraśnik I
  9. UKS Olimp Opole Lubelskie II
  10. UKS Trójka Leżajsk I
  11. UKS Jedynka Rawa Mazowiecka II
  12.  MKS Kraśnik II
 
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Badura /MKS Skałka Annopol/, a Najlepszym Atakującym Jakub Rogala/UKS Jedynka Rawa Mazowiecka/.
 
VIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Annopola
 

Kategoria czwórek
Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. MKS Skałka Annopol I /Nadia Barszcz, Weronika Lenart, Oliwia Jabłońska, Natalia Rozmus
  2. Jagiellończyk Biała Podlaska I
  3. ULKS Chobrzany
  4. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Św.I
  5. Jagiellończyk Biała Podlaska III
  6. RAS 6 Szydłowiec
  7. MKS Kraśnik
  8. MKS Skałka Annopol II /Zofia Miksza, Wiktoria Chruściel, Iga Dębniewska, Kamila Dębniewska/
  9. Jagiellończyk Biała Podlaska II
  10. UKS Trójka Leżajsk
  11. UKS Olimp Opole Lubelskie
  12. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Św. II
Najlepszą Zawodniczką turnieju została Martyna Białecka /Jagiellończyk Biała Podlaska, a Najlepszą Atakującą- Oliwia Jabłońska /MKS Skałka Annopol/.
Powrót