Fotografia Annopol - Miasto I gmina w fotografii
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie drużyny z medalami

Złoty i srebrny medal Mistrzostw Województwa LZS Szkół Podstawowych w siatkówce chłopców i dziewcząt

21-10-2019

W dniu 18.10.2019 r. w Nałęczowie odbyły się Mistrzostwa LZS Szkół Podstawowych w siatkówce chłopców. Zawodnicy Skałki /kl. VII-VIII/ reprezentujący Szkołę Podstawową w Annopolu zajęli I miejsce pokonując w finale Szkołę Podstawową z Kurowa /2:0/.

W grach eliminacyjnych nasz zespół pewnie pokonał drużyny z Strachosławia, Nałęczowa i drugi zespół z Kurowa/2:0/. Najlepszym atakującym zawodnikiem turnieju został wybrany Mateusz Ufniarz.

Skład drużyny: Wiktor Mysłowski, Dawid Paćkowski, Mateusz Ufniarz, Bartosz Wroński, Daniel Wroński, Marcin Jakubczak.

Drugi zespół Skałki składający się z uczniów klasy VI w meczu o trzecie miejsce uległ drużynie z Nałęczowa /0:2/ i zajął IV miejsce w turnieju. Chłopcy z klas szóstych rywalizują ze starszymi 1-2 lata od siebie zawodnikami. Zdobyte doświadczenie podczas turnieju zaprocentuje w późniejszych rozgrywkach.

Skład Drużyny: Kacper Trębacz, Mikołaj Barszcz, Jan Lipiec, Mateusz Koślak, Kacper Badura, Konrad Plewa, Bartosz Grzesik, Alan Stąporowski, Dorian Ufniarz, Oliwier Lis, Jakub Matuszewski.

Dziewczęta rywalizowały dniu 16.10.2019 r. w Wojciechowie. Drużyna dziewcząt składająca się z uczennic klas szóstych pewnie pokonała w grach eliminacyjnych drużyny ze szkół w Starej Prawdzie, Wysokie i Nałęczowie /2:0/. W finale zmierzyła się zespołem z Kocka gdzie po wyrównanej walce uległa w tie-breaku /1:2/ i zajęła drugie miejsce. Najlepszą zawodniczką MVP turnieju została Nadia Barszcz a Weronika Lenart w ocenie trenerów najlepszą atakującą.

Skład drużyny: Nadia Barszcz, Weronika Lenart, Natalia Rozmus, Oliwia Jabłońska, Zofia Miksza, Iga Dębniewska, Kamila Dębniewska, Wiktoria Chruściel.