Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie Artykułu

MKS ,,Skałka” Annopol w Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport Zabrze 2019

03-07-2019

W tym roku po raz pierwszy w historii klubu, cztery zespoły awansowały do finału Mistrzostw Polski. Kwalifikacje do Finału Ogólnopolskiego uzyskali Mistrzowie i Wicemistrzowie województwa. W Mistrzostwach Polski zagra 32 najlepsze zespoły w danej kategorii.

W kategorii dwójek dziewcząt awansowały: Nadia Barszcz i Weronika Lenart - trener Renata Ul. 
 
W kategorii dwójek chłopców awansowali: Dorian Ufniarz i Mikołaj Barszcz - trener Józef Wojtaszek.
 
W kategorii trójek chłopców awansowały dwa zespoły:
Pierwszy zespół w składzie : Kacper Trębacz, Kacper Badura, Konrad Plewa, rez. Jakub Matuszewski, Alan Stąporowski – trener Józef Wojtaszek.
Drugi zespół w składzie: Jan Lipiec, Oliwier Lis, Mateusz Koślak, rez. Bartosz Grzesik - trener Józef Wojtaszek.
 
W XXV edycji turnieju Kinder+Sport udział wzięła rekordowa liczba uczestników.
 
We wszystkich trzech kategoriach("2", "3" i "4") zagrało łącznie 47 143 zawodniczek i zawodników (łącznie 11 447 drużyn - 6715 w kategorii dziewcząt i 4732 chłopców). 
 
Tegoroczny finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport został rozegrany 24-26 czerwca w Zabrzu. Spotkały się tam 192 najlepsze zespoły z całej Polski.
 
Wszystkie spotkania o poszczególne miejsca były bardzo zacięte i emocjonujące. Nie brakowało sportowej rywalizacji. Podczas turnieju Kinder+Sport ważna jest rywalizacja, walka o medale, ale najważniejsza jest wspaniała atmosfera oraz możliwość nawiązywania przyjaźni.
 
Nadia Barszcz i Weronika Lenart w kategorii dwójek zajęły 13 miejsce.

Dorian Ufniarz i Mikołaj Barszcz w kategorii dwójek zajęli 20 miejsce.
 
Kacper Trębacz, Kacper Badura, Konrad Plewa, Jakub Matuszewski, Alan Stąporowski w kategorii trójek zajęli 30 miejsc.

Jan Lipiec, Oliwier Lis, Mateusz Koślak, Bartosz Grzesik w kategorii trójek zajęli 31 miejsce.
 
Każda zawodniczka i zawodnik XXV Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport otrzymała pamiątkowy medal, dyplom, koszulkę, bidon na wodę Kinder+Sport, ręcznik Kinder+Sport, oraz Voucher o wartości 100zł, który można zamienić na bilet na wejście na dowolny mecz reprezentacji Polski w tym sezonie.
 
To co wydarzyło się w Zabrzu traktujemy jako doskonałą zabawę i zwieńczenie pracy całego sezonu. Atmosfera podczas wyjazdu była wspaniała, bo jak lepiej rozpocząć wakacje, niż od udziału w tak ważnym dla dzieci turnieju ..
Jesteśmy pewni że zdobyte doświadczenie podczas gry z najlepszymi drużynami w Polsce przyniesie efekty w przyszłości..
 
Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za wsparcie przy organizacji wyjazdu na Mistrzostwa do Zabrza: Urzędowi Miejskiemu w Annopolu, Starostwu Powiatowemu w Kraśniku, firmom: SPEC, ERKADO, FAMET SA, MagSerwis, Państwu K. A Grzesik oraz rodzicom.
 
Końcowa klasyfikacja drużyn Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport Zabrze 2019


Dwójki dziewcząt

  1. Victoria Lubowidz – TRENER: Damian Zborowski
  2. UKS JASIENIAK GDAŃSK - TRENER: Krzysztof Sałata
  3. Polonez Wyszków - TRENER: Marta Wójcik
  4. MUKS Joker Świecie - TRENER: Żaneta Zaręba
  5. UKS Ares Nowa Sól I – TRENER: Marek Snoch
  6. KS MOSIR GIŻYCKO – TRENER: Krzysztof Maksimowski
  7. ECO UNI Opole - TRENER: Weronika Filipczak
  8. MKS S.A Dąbrowa Górnicza - TRENER: Paulina Dyc Bażanowska
  9. JKS SMS AMS Jastrzębie – TRENER: Marta Olszowska
  10. UMKS TUSZYN – TRENER: Adrian Michalik
  11. Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków - TRENER: Piotr Pawłowski
  12. STS Sandecja Nowy Sącz - TRENER: Mateusz Szlachcic
  13. MKS "Skałka" Annopol - TRENER: Renata Ul
  14. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW - TRENER: Mirosław Wojtoń
  15. SAS SEJNY 1 - TRENER: Andrzej Rapczyński
  16. AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' - TRENER: Marcin Bieńkowski
  17. MUKS JANTAR Kalisz - TRENER: Agata Płucienniczak
  18. LUKS SUKCES Komprachcice - TRENER: Małgorzata Szczubiał
  19. LIDER Konstantynów Ł. - TRENER: Sławomir Kołcz
  20. UKŻPS Kościan - TRENER: Robert Walenciak
  21. UKS ZATOKA PUCK - TRENER: Sławomir Gojka
  22. KS Stal Grudziądz - TRENER: Michał Kuskowski
  23. UKS SET WASILKÓW - TRENER: Paweł Nowicki
  24. VICTORIA Kazimierza Wielka - TRENER: Izabela Feldy
  25. WILKOWO - TRENER: Edward Szudzich
  26. KPS Nowa Dęba I - TRENER: Robert Suska
  27. LIDER CHOJNA - TRENER: Piotr Grejman
  28. SPS Zbąszynek - TRENER: Kamil Hołyński
  29. KPS Nowa Dęba II - TRENER: Jerzy Lis
  30. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska - TRENER: Konrad Rechnio
  31. Fun Sport Kielce - TRENER: Agnieszka Kamińska
  32. SAPS LIBERO BANIE 1 - TRENER: Andrzej Wołoszyn
 
Dwójki chłopców
  1. UKS Jedynka Międzyrzecz I - TRENER: ANNA GROBELNA
  2. PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle - TRENER: JANUSZ BLACHUCIK
  3. MKS BZURA Ozorków - TRENER: KAMIL KUROPATWA
  4. SUKSS SUWAŁKI 1 – TRENER: BARTOSZ JASIŃSKI
  5. DMKS PLAS Kielce – TRENER: DARIUSZ SZCZUBIAŁ
  6. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – TRENER: JAKUB DAJEWSKI
  7. IKS ATAK ELBLĄG – TRENER: MONIKA TCHÓRZEWSKA
  8. WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI – TRENER: PIOTR KAMIŃSKI
  9. SUKSS SUWAŁKI 2 - TRENER: BARTOSZ JASIŃSKI
  10. SKPS Dunajec Nowy Sącz – TRENER: DARIUSZ SOBCZYK
  11. UKS Trójka Kobyłka – TRENER: PIOTR SZYMANOWSKI
  12. UKS SMS JOKER Piła – TRENER: JAKUB RADOMSKI
  13. Anbud MKS Będzin – TRENER: MARCIN KANTOR
  14. SP 12 Tomaszów Maz. - TRENER: CEZARY ŚWIECH
  15. TREFL GDAŃSK – TRENER: OSKAR JANISZEWSKI
  16. SP3 Leżajsk I – TRENER: JAN MACH
  17. AKADEMIA UKPS LUBIN – TRENER: PRZEMYSŁAW CEDRO
  18. PKS PIAST Poniec – TRENER: ŁUKASZ KUBECZKA
  19. Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice – TRENER: TOMASZ CHMURA
  20. MKS Skałka Annopol – TRENER: JÓZEF WOJTASZEK
  21. Zawkrze Mława – TRENER: JERZYGAWLIKOWSKI
  22. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 – TRENER: GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
  23. SP1 Szprotawa – TRENER: TADEUSZ WIECH
  24. TS KOSET Grudziądz – TRENER: DAGMARA KOSIŃSKA
  25. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych – TRENER: ŁUKASZ JURCZYŃSKI
  26. G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 – TRENER:DARIUSZ BRAMBOR
  27. START Dobromierz – TRENER: SEBASTIAN OLCZYK
  28. UKS Tempo Chełm – TRENER: WOJCIECH MISZCZUK
  29. AZS OŚ Toruń – TRENER: PRZEMYSŁAW GRADEK
  30. SP3 Leżajsk II – TRENER: GRZEGORZ POTOCZNY
  31. APS TRUSO ELBLĄG – TRENER: MAREK GRUDZIŃSKI
  32. Akademia Młodego Siatkarza Opole – TRENER: MATEUSZ BERLIK
 
 
Trójki chłopców
  1. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle - TRENER: MARCIN NURSKI
  2. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW - TRENER: TOMASZ PAJOR
  3. TREFL GDAŃSK - TRENER: PAWEŁ DEGUĆ
  4. MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK - TRENER: SEBASTIAN ROMAŃCZUK
  5. MKS BZURA Ozorków – TRENER: IWONA POBROTYN
  6. IUKS JEDYNKA Poznań – TRENER: MARCIN STACHOWSKI
  7. UMKS MOS Wola Warszawa – TRENER: MATEUSZ BEHR
  8. KS Stal Grudziądz – TRENER: WOJCIECH KRUPA
  9. AKADEMIA UKPS LUBIN - TRENER: EMIL SZYMAŃSKI
  10. ENEA ENERGETYK Poznań – TRENER: SZYMON KUROWSKI
  11. KS WIFAMA Łódź – TRENER: RAFAŁ SZCZEŚNIAK
  12. AKS MOS Rzeszów I – TRENER: BARTŁOMIEJ SKOWRON
  13. Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków – TRENER: PRZEMYSŁAW PŁACZEK
  14. Sikret Gliwice - TRENER: JACEK DOBRANOWSKI
  15. UKS Jedynka Międzyrzecz – TRENER: ALOJZY GROBELNY
  16. UKS Trójka Kobyłka – TRENER: KONRAD SKOREK
  17. WARMIA – TRENER: KRZYSZTOF KOCHANOWSKI
  18. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO – TRENER: DARIUSZ BALEWICZ
  19. UKS SUCHANIK GDAŃSK – TRENER: KRZYSZTOF JANKOWSKI
  20. SKPS Dunajec Nowy Sącz – TRENER: KINGA MĘŻYK
  21. SK Górnik Radlin – TRENER: MAREK PRZYBYSZ
  22. AKS MOS Rzeszów II – TRENER: SEBASTIAN WARCHAŁOWSKI
  23. UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ – TRENER: ADAM CZASZYŃSKI
  24. DMKS PLAS Kielce – TRENER: DARIUSZ PAWEŁCZYK
  25. Klub Sportowy ARENA Busko – TRENER: MARIUSZ PANEK
  26. SUKSS SUWAŁKI 1 – TRENER: ARTUR ŁABACZ
  27. SP 3 Nysa – TRENER: EWA STRUKOWSKA
  28. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN – TRENER: GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
  29. SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz – TRENER: JAKUB SUŁKOWSKI
  30. MKS "Skałka" Annopol – TRENER: JÓZEF WOJTASZEK
  31. MKS "Skałka" Annopol 2 – TRENER: JÓZEF WOJTASZEK
  32. Młoda Astra Nowa Sól – TRENER: KAMIL SANDECKI
Powrót