Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie Artykułu

Zawody sportowo pożarnicze OSP

26-06-2019

Zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych są okazją do wzajemnej rywalizacji i pokazu wyszkolenia bojowego strażaków.

W bieżącym roku nasi strażacy rywalizowali wspólnie druhami z Gminy Urzędów. Rywalizacja odbyła się w niedzielę 23 czerwca na stadionie sportowym Orła Urzędów, uczestniczyło w niej po sześć drużyn z każdej gminy. Zawody rozpoczęły się musztrą, kolejną konkurencją był bieg sztafetowy z przeszkodami 7 x 50 m. Następnie rozegrano tzw. bojówkę strażacką.
 
Zwycięzcom nagrody i dyplomy wręczyli Burmistrza Annopola Mirosław Gazda i Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski. Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Urzędowie Stanisław Tompolski podziękował wszystkim uczestnikom i sędziom za zmagania w przyjacielskiej i sportowej atmosferze oraz zaprosił mieszkańców gmin Annopol i Urzędów do kibicowania swoim jednostkom w zawodach w przyszłym roku, które odbędą się na naszym terenie.
 
Dwie najlepsze drużyny z gminy, OSP Borów i OSP Świeciechów będą startować w eliminacjach powiatowych 14 lipca na stadionie sportowym w Trzydniku Dużym.
 
Powrót