Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie Artykułu

III miejsce i BRĄZ w Finałach Mistrzostw Województwa siatkarzy

11-04-2019

2 kwietnia 2019 r. w Białej Podlaskiej odbył się Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej w kategorii „czwórek” chłopców/klasy VI/.

Drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Annopolu, w skład której wchodzą zawodnicy trenujący w siatkówkę w MKS Skałka Annopol stanęła na podium, zajmując w rozgrywkach 3 miejsce.
 
W rywalizacji uczestniczyło 6 najlepszych zespołów z całego województwa, podzielonych na dwie grupy. W swojej grupie nasi siatkarze pokonali drużynę PSP nr 4 Krasnystaw 2:0 oraz ulegli niestety 0:2 gospodarzom SP nr 6 w Białej Podlaskiej.
 
Porażka, zgodnie z obowiązującym regulaminem pozbawiła nasz zespół gry o pierwsze dwa miejsca. Drugie miejsce w grupie dawało jedynie możliwość walki o miejsce trzecie.
W „małym finale” chłopcy pewnie pokonali drużynę PSP w Nałęczowie 2:0 i zdobyli brązowe medale. Trzon naszej drużyny tworzą uczniowie klasy sportowej V d, którzy rywalizowali z o rok starszymi kolegami z klas szóstych. Tak dobry wynik uzyskany na imprezie tej rangi dobrze rokuje na przyszłość.

Skład drużyny:
Kacper Trębacz, Kacper Badura, Jan Lipiec, Jakub Matuszewski, Wiktor Mysłowski /VI kl/, Konrad Plewa, Mateusz Koślak, Oliwier Lis, Bartosz Grzesik, Dorian Ufniarz, Dominik Grzesik /VI kl/. Trener Józef Wojtaszek
Powrót