Sport

Drużyna MKS Skałka Annopol

Zwycięstwo naszych siatkarzy!!!

08-11-2021

W dniach 6-7.09.2021r w Kraśniku był rozgrywany I Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Piłce Siatkowej.

Siatkarze MKS-u Skałka Annopol wygrali cały turniej z kompletem zwycięstw. W pierwszym dniu rozgrywek w drodze do zwycięstwa siatkarze pokonali zespoły: MKS Avia Świdnik II / 2:0/, UKS Międzyrzecką Trójkę /2:0/, UKS Tempo Chełm /2:0/. W drugim dniu turnieju nasi zawodnicy okazali się dobrze dysponowani i po dobrej grze w półfinale pokonali UKS Olimp Opole Lubelskie /2:1/ i finale TPS Lublin /2:1/.

Skład drużyny: Kacper Badura, Konrad Plewa, Dorian Ufniarz, Jakub Matuszewski, Alan Stąporowski, Jan Lipiec, Oliwier Lis, Mikołaj Barszcz , Trener Józef Wojtaszek

Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Konrad Plewa.

Wojewódzka Liga Młodzików składa się z pięciu turniejów. Po zakończeniu turnieju zostanie dokonana kwalifikacja do poszczególnych lig na drugie turnieje:

I liga miejsca 1-4

II liga miejsca 5-8

III liga miejsca 9-12

Od II turnieju zespoły będą rywalizowały w trzech ligach.

Ostatnia drużyna z ligi po każdym turnieju spada do ligi niższej ustępując miejsca pierwszej drużynie ligi niższej.

Następny turniej I Ligi odbędzie się 27.11.2021r w Białej Podlaskiej.