Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie Artykułu

Mamy awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski!!!

10-05-2021

W sobotę 8.05.2021r w Annopolu odbył się ostatni V Turniej Wojewódzkiej Ligi Młodzików w piłce siatkowej w sezonie 2020/2021. W turnieju rywalizowały cztery najlepsze zespoły województwa lubelskiego.

Po zaciętych, ale przegranych pojedynkach z TPS Lulin /1:2/ , UKS Serbinów Biała Podlaska /0:2/, nasi zawodnicy pokonali LKS Siatkarz Nałęczów /2:0/ ostatecznie zajmując III miejsce w turnieju.

W klasyfikacji generalnej po pięciu turniejach drużyna Skałki uplasowała się na trzecim miejscu w województwie lubelskim, uzyskując awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w Warszawie w dniach 21-23.05.2021 r.

Uroczystego wręczenia pucharów i medali dokonali Prezes Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie P. Krzysztof Iwańczuk i Wojewódzki Koordynator Szkolnych Ośrodków Siatkarskich P. Piotr Olejarnik.

Brązowy medal wywalczyli: Wiktor Mysłowski, Oskar Młynarczyk, Kacper Badura, Konrad Plewa, Dorian Ufniarz, Mateusz Koślak, Jakub Matuszewski, Alan Stąporowski, Jan Lipiec, Bartosz Grzesik, Mikołaj Barszcz. Trener Józef Wojtaszek

 

 

 

Powrót