Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie Artykułu

XII Ogólnopolski MIKOŁAJKOWY Turniej Piłki Siatkowej O Puchar Starosty Kraśnickiego

16-12-2020

12 grudnia 2020 r. w sali sportowej Zespołu Szkół im. J. Pawła II w Annopolu rozegrany został XII Mikołajkowy Turniej siatkówki o Puchar Starosty Kraśnickiego w kategorii młodzika.

Z uwagi na pandemie „Covid 19” oraz związane z tym obostrzenia, Mikołajkowy Turniej, który gromadził w poprzednich latach około stu zawodników z różnych części Polski, nie mógł być zorganizowany w poprzedniej formule.

Do rozgrywek zaproszone zostały cztery zespoły: UKS Olimp Opole Lubelskie, LKS Cisy Nałęczów, DMKS Plas Kielce, MKS Skałka Annopol.

Turniej jak zawsze stał na bardzo wysokim, wyrównanym poziomie. W końcowej klasyfikacji najlepsi okazali się zawodnicy z MKS Skałki Annopol w składzie:

Wiktor Mysłowski, Oskar Młynarczyk, Konrad Plewa, Kacper Badura, Mateusz Koślak, Jan Lipiec, Alan Stąporowski, Jakub Matuszewski, Dorian Ufniarz. Trener Józef Wojtaszek.

 

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

  1. MKS Skałka Annopol

  2. DMKS Plas Kielce

  3. UKS Olimp Opole Lubelskie

  4. LKS Cisy Nałęczów

Wszystkie zespoły otrzymały słodki upominek, medale i puchary, które w imieniu Starosty Kraśnickiego p. Andrzeja Rolii wręczone zostały przez p.o dyrektora Zespołu Szkół w Annopolu p. Zbigniew Siewierskiego.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Oskar Młynarczyk /MKS Skałka Annopol/

 

Powrót