Sport

MKS Skałka Annopol-II miejsce

IX Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Annopola

16-12-2020

13 grudnia 2020 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Annopolu rozegrany został IX Mikołajkowy Turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Annopola w kategorii młodziczek.

Podobnie jak rozgrywany dzień wcześniej turniej młodzików, z uwagi na pandemie „Covid 19” oraz związane z tym obostrzenia, Mikołajkowy Turniej dziewcząt miał również skromniejszą obsadę.

Do rozgrywek zaproszone zostały cztery zespoły: UKS Olimp Opole Lubelskie, MKS Kraśnik, ULKS Chobrzany, MKS Skałka Annopol.

Turniej stał na wysokim, wyrównanym poziomie, chociaż bezkonkurencyjne były zawodniczki ULKS Chobrzany, które okazały się najlepsze w końcowej klasyfikacji.

Zespół MKS Skałki Annopol wystąpił w składzie: Weronika Lenart, Nadia Barszcz, Oliwia Jabłońska, Natalia Rozmus, Wiktoria Chruściel, Gabriela Koniarczyk. Trener Renata Ul

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. ULKS Chobrzany

2. MKS Skałka Annopol

3. MKS Kraśnik

4. UKS Olimp Opole Lubelskie

Wszystkie zespoły otrzymały słodki upominek, medale i puchary ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Annopolu, które wręczone zostały przez Burmistrza Annopola p. Mirosława Gazdę, Zastępcę Burmistrza p. Józefa Paćkowskiego oraz dyrektor PSP w Annopolu p. Danutę Ryfkę