Mecz SP 7 Świdnik - SP Annopol

JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

13-06-2022

Ostatnio szczególnych emocji dostarczają siatkarze Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu. Doskonale promują miasto, szkołę i klub na sportowej arenie wojewódzkiej.

Po zdobyciu Wicemistrzostwa Województwa w siatkówce halowej 10.06.2022r.  triumfowali w Finale Mistrzostw Województwa w siatkówce plażowej chłopców. Igrzyska Młodzieży Szkolnej odbyły się na kompleksie sportowo-rekreacyjnym Park Avia w Świdniku. Podopieczni trenera Józefa Wojtaszka, choć nie  byli faworytami, wygrali wszystkie mecze, zdobywając złoty medal i tytuł mistrza województwa.

W drodze po „złoto”  zespół pokonał /2:0/ SP 7 w Świdniku i /2:1/SP 1 w Opolu Lubelskim. W meczu finałowym pokonał faworytów turnieju SP nr 21 w Lublinie 2:0 .

Kolejność końcowa:

I miejsce- SP Annopol,

II miejsce- SP nr 21 w Lublinie,

III miejsce- SP nr 6 w Białej Podlaskiej,

IV miejsce- SP nr 1 w Opolu Lubelskim,

V-VI  miejsce SP nr 7 w Świdniku, SP w Zamościu.

Zwycięska drużyna to uczniowie klasy sportowej 8d: Kacper Badura, Mateusz Koślak, Konrad Plewa.

Siatkarze będą reprezentowali województwo lubelskie w zawodach ogólnopolskich i powalczą o miano najlepszych w kraju.

Gratulujemy!

Mistrowie Województwa Szkół Podstawowych w siatkówce plażowej.

Dekkoracja zwycięzców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej