Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

STYPENDIA BURMISTRZA ZA 2013 ROK ZOSTAŁY ROZDANE

03-11-2013

Spotkanie z tej okazji miało miejsce w niedzielę 1 grudnia w Centrum Kultury w Annopolu. W tym roku stypendia naukowe, artystyczne i sportowe przyznawane przez Burmistrza Annopola trafiły do 115 uczniów.

Stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał średnią ocen szkolnych co najmniej 5.0, wzorową ocenę z zachowania oraz został laureatem lub finalistą w konkursach lub olimpiadach przedmiotowych na szczeblu rejonowym (powiatowym) lub wyżej.
Za 2013r. stypendium otrzymali uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu i z Publicznej Szkoły Podstawowej w Świeciechowie. Wyróżnieni to:

Wilke Michał, Kwiatkowski Maciej, Leptuch Zuzanna, Ścibura Michał, Szymanek Julia, Stojek Mikołaj, Nowak Dominik, Łagoda Jakub, Szczepan Gozdalski.

Stypendium Burmistrza za osiągnięcia artystyczne w dziedzinie kultury i sztuki mógł otrzymać uczeń, który uzyskał co najmniej dobrą ocenę z zachowania, zdobył miejsce od I-V w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu co najmniej wojewódzkim lub miejsce od I-III w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu powiatowym.
Za 2013 rok stypendium otrzymali uczniowie z: Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu oraz członkowie zespołu ludowego „Krzemień" działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Świeciechowie oraz Centrum Kultury w Annopolu. Są to:

Dominika Drdzeń, Róża Likos, Ufniarz Gabriela, Kwiatkowska Anna, Wojtaszek Aleksandra, Zielińska Dominika, Grzesik Gabriel, Kowalczyk Karolina, Serafin Magdalena, Tetlak Paulina, Rytwińska Patrycja, Pietroń Oliwia, Grzesik Marlena, Przygodzka Adrianna, Ziętek Krzysztof, Korda Maja, Niemczycki Stanisław, Maruszewska Kamila, Łysuniek Róża, Libor Kacper, Gniaź Agata,Kowal Gabriela, Kowal Adam, Lipiec Weronika, Kowal Jakub, Buława Agata, Nieradka Damian, Jabłońska Patrycja, Dzięsław Agata, Chodara Julia, Chodara Michał, Niemczycka Jagoda, Ul Robert, Ul Martyna, Grzesik Dominika, Puzio Katarzyna, Król Agata, Leśniak Agata, Boroń Julia, Gozdalski Szczepan, Nieradka Wiktoria, Gozdalska Katarzyna, Ul Piotr, Lipiec Paulina, Sekutowska Agata, Leśniak Karolina, Dziak Zuzanna

Stypendium Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe mógł otrzymać uczeń, który
w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał co najmniej dobrą ocenę
z zachowania oraz osiągnął wysokie wyniki sportowe, tj.:
zajął I-X miejsce w zawodach ogólnopolskich, lub zajął I-VI miejsce w zawodach wojewódzkich, lub zajął I-III miejsce w zawodach rejonowych.

Za 2013 rok Stypendium Burmistrza otrzymali uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół
w Annopolu, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu oraz Międzyszkolnego Klubu Sportowego „SKAŁKA". Są to:

Kaczanowska Dominika, Burek Magdalena, Przybyś Ewa, Korda Maja, Jabłońska Olga, Skorupa Martyna, Grzesik Dominika, Kwiecińska Katarzyna, Kawiecka Angelika, Jarosz Dominika, Tomala Malwina, Kowal Joanna, Sikora Bartosz, Pawłaszek Oliwia, Dadziak Kacper, Miksza Kacper, Witek Julia, Pawłaszek Nikola, Wieczorek Adrian, Dudek Martyna, Młynarczyk Patryk, Michalska Zuzanna, Kowal Bartłomiej, Likos Mariusz, Złotucha Karol, Kwiatkowski Maciej, Klepacz Grzegorz, Lipiec Wiktor, Młynarczyk Kamil, Chałupczak Łukasz, Nowak Dominik, Pulnicki Piotr, Kosiński Sebastian, Olszówka Adrian, Siebielec Adrian, Niedziela Damian, Grzebyk Damian, Stojek Mikołaj, Wilke Michał, Maruszewski Patryk, Puzio Dawid, Łukasiewicz Rafał, Stachyra Maciej, Rudziejewski Rudziewicz Szymon, Figiel Konrad, Szymanek Kacper, Szyszka Krystian, Gil Jakub, Złotucha Paulina, Gazda Dominika, Zielińska Patrycja, Kowalczyk Julia, Gawron Aleksander, Mochol Damian, Klepacz Sebastian, Grzesik Rafał, Kaczanowski Kamil, Dolecki Sebastian, Stępień Dawid.

Powrót