Aktualności

Piłka na boisku

Turniej piłki nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych

12-07-2011

W dniu 10.07.2011r na boisku sportowym w Grabówce został rozegrany kolejny turniej piłki nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza Annopola.

W turnieju  udział wzięło siedem drużyn z terenu  gminy które jak zwykle stoczyły zacięte pojedynki w dwóch grupach eliminacyjnych. W pasjonującym finale po dogrywce i rzutach karnych  drużyna z  Grabówki pokonała Borów i z kompletem punktów zwyciężyła turniej.  W meczu o trzecie miejsce Sucha Wólka  pokonała Bliskowice. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Dawid Kapica z drużyny OSP Grabówka a najlepszym bramkarzem  Jakub Środa  z drużyny OSP Borów.

Zwycięzcom Burmistrz Annopola Wiesław Liwiński wręczył dyplomy i puchary gratulując wyników. Burmistrzowi asystował ks. Mirosław Bończoszek Proboszcz parafii Grabówka który kibicował strażakom.