Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski

Kultura

Zdjęcie Artykułu

Dzień Edukacji Narodowej

14-10-2019

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jako święto nauczycieli i pracowników oświaty wyznaczono na 14 października na pamiątkę powołania w roku 1773 na wniosek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego Komisji Edukacji Narodowej.

Była to pierwsza w Polsce i Europie władza oświatowa o charakterze współczesnego ministerstwa oświaty publicznej.
 
Tegoroczne święto pracowników oświaty w Gminie Annopol obchodziliśmy uroczyście 10 października. Z tej okazji Burmistrz Annopola Mirosław Gazda złożył wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji wyrazy uznania za wytrwałą pracę oraz życzenia wielu sukcesów zawodowych i osobistych.
 
Wyróżniającym się w pracy pedagogom wręczone zostały również Nagrody Burmistrza. W tym roku nagrodę otrzymali: Iwona Wojewoda – Dyrektor Przedszkola w Annopolu, Katarzyna Szwed – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Świeciechowie, Małgorzata Tuz i Waldemar Grzesik – Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu.
 
Wszystkim Nauczycielom z terenu Gminy Annopol składamy najserdeczniejsze życzenia, dziękując za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Życzymy, aby przywiązanie i wdzięczność uczniów wynagradzały trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną role spełniliście w ich życiu.
 
Powrót