Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski

Kultura

Zdjęcie Artykułu

Powiatowy Dzień Bibliotekarza

14-05-2019

Powiatowy Dzień Bibliotekarza w tym roku odbył się w gminie Szastarka.

Organizatorami byli: Burmistrz Kraśnika – Wojciech Wilk, Starosta Kraśnicki – Andrzej Rolla, Wójt Gminy Szastarka – Artur Jaskowski wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Szastarce oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku. Pracownicy Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Annopolu świętowali wraz z Mirosławem Gazdą – Burmistrzem Annopola, Józefem Paćkowskim – Zastępcą Burmistrza, Stefanem Stachulą – radnym Rady Powiatu Kraśnikiego oraz Agnieszką Matwiej - Dyrektorem Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Annopolu. W części oficjalnej głos zabrali między innymi Andrzej Rolla – Starosta Kraśnicki, Krzysztof Babisz – kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Kraśniku.
 
Dla świętujących w tym dniu został ufundowany przez Burmistrza Kraśnika tort okolicznościowy, kwiaty i słodycze od starosty kraśnickiego oraz poczęstunek od organizatorów.
 
W sposób szczególny annopolscy bibliotekarze zostali wyróżnieni przez annopolskich włodarzy, składając na ręce Dyrektora annopolskiej książnicy bukiet róż dziękując wszystkim pracownikom za trud wniesiony w szerzenie czytelnictwa, zaangażowanie w realizację zadań wychowawczych i organizacyjnych, wspieranie inicjatyw edukacyjnych oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń, dalszych sukcesów i satysfakcji na niwie kulturalnej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
 
Powiatowy Dzień Bibliotekarza
Powrót