Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Panorama Annopola
Panorama Annopola
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski

Kultura

Zdjęcie Artykułu

Otwarcie Klubu Senior plus w Annopolu

23-06-2022

W dniu 14 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Senior plus w Annopolu.

W uroczystości wzięli udział  ksiądz Kanonik Krzysztof Krzemiński, Pan Wojciech Zbiegień - Zastępca Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, wraz z pracownikami Panią Katarzyną Chęć i Panią Joanną Kakareko, Pan Mirosław Gazda – Burmistrz Annopola, wraz z  Zastępcą Panem Józefem Paćkowskim, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Zenobia Jarmuła, Radni Rady Miejskiej Annopol Pani Anna Wąsik i Pani Bogumiła Iracka-Burek, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy, pracownicy Urzędu Miejskiego przedstawiciele Spółdzielni Socjalnej Perspektywa, uczestnicy klubu Senior + w Wymysłowie i uczestnicy Klubu Senior + w Annopolu wraz z pracownikami i wszystkimi osobami związanymi z funkcjonowaniem Klubu. Uroczystość poprowadziła Pani Urszula Jarosińska-Paćkowska kierownik Klubu Senior plus.

W części oficjalnej nastąpiło poświęcenie obiektu przez księdza Proboszcza, następnie wystąpienia i przemówienia okolicznościowe zaproszonych gości oraz prezentacja multimedialna przedstawiająca historię projektu i najciekawsze wydarzenia z życia Klubu. Uroczystość uświetniły występy muzyczne przygotowane przez uczestników Klubu Senior plus z Annopola i z Wymysłowa. Po zakończeniu części oficjalnej goście zostali zaproszeni na poczęstunek, gdzie odbyła się dalsza część występów artystycznych.

Wszystkim uczestnikom Klubu życzymy dużo zdrowia pozwalającego na aktywne życie i realizacji swoich marzeń i pasji, pogody ducha oraz optymizmu życiowego.

Powrót