Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Oświata

Zdjęcie Artykułu

NAJLEPSI UCZNIOWIE NAGRODZENI

02-11-2016

W piątkowy wieczór, 28 października w Centrum Kultury w Annopolu Burmistrza Annopola Wiesław Liwiński wręczył uczniom stypendia za wybitne osiągnięcia artystyczne, sportowe i naukowe.

Wręczenie stypendiów poprzedziło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „GMINA ANNOPOL W OBIEKTYWIE”.
 
Zgodnie z Regulaminem, stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał średnią ocen szkolnych co najmniej 5.0, wzorową ocenę z zachowania oraz został laureatem lub finalistą w konkursach lub olimpiadach przedmiotowych na szczeblu rejonowym (powiatowym) lub wyższym.

Za 2016r. stypendium otrzymali uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu. Nagrodzeni to:
Ścibura Michał, Serafin Dawid, Henzler Weronika, Lis Mikołaj, Wilkosz Jacek, Wilkosz Aleksandra, Jaśkiewicz Wioletta, Zielińska Izabela, Wiecheć Wiktor .
 
Stypendium Burmistrza za osiągnięcia artystyczne w dziedzinie kultury i sztuki mógł otrzymać uczeń, który uzyskał co najmniej dobrą ocenę z zachowania, zdobył miejsce od I-V w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu co najmniej wojewódzkim lub miejsce od I-III w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu powiatowym.

Za 2016 rok stypendium otrzymali uczniowie z: Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu oraz  członkowie zespołu ludowego „Krzemień” działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Świeciechowie. Są to:
Grzesik Marlena, Wójtowicz Jakub, Różalska Wiktoria, Sęder Wiktoria, Gniaź Agata, Niemczycka Jagoda, Libor Kacper, Korda Maja, Skórska Natalia, Iskra Martyna, Niemczycki Stanisław, Jarzyna Zuzanna, Freda Martyna, Wojewoda Weronika, Jabłońska Patrycja, Lipiec Weronika, Nieradka Damian, Misztal Kinga, Gozdalski Szczepan, Ul Martyna, Ul Robert, Chodara Michał, Chodara Julia, Dzięsław Agata, Gozdalska Katarzyna, Lipiec Paulina, Dzięsław Martyna, Ul Piotr, Nieradka Wiktoria, Sekutowska Agata, Gierczak Martyna, Opałka Patryk, Misztal Oliwia, Suszko Agata, Pawłaszek Oliwia, Białek Marta, Siebielec Bartosz, Wieczorek Adrian, Dadziak Kacper, Binek Emilia, Dudek Martyna, Kowalczyk Wiktoria, Michalska Zuzanna, Miksza Kacper, Nikołajczuk Oliwia, Rytwińska Patrycja, Młynarczyk Patryk, Lis Mikołaj, Przywara Mikołaj, Pietroń Oliwia, Grzebyk Natalia, Pawłaszek Nikola, Kowal Natalia, Siebielec Klaudia, Zduńczyk Kacper, Stępień Mateusz, Bęc Aleksandra, Gil Jakub, Jabłoński Jakub, Likos Róża, Jaśkiewicz Dominika, Kieler Łukasz, Szabat Bartłomiej, Jabłoński Oskar, Łysuniek Róża, Łysuniek Zuzanna, Przygodzka Michalina, Romańska Kinga, Hauer Gabriela, Wojtaszek Julia, Wasiluk Igor, Złotucha Paulina, Przybylska Patrycja, Wójtowicz Aleksandra, Drapała Weronika, Giezek Klaudia, Klucznik Karolina, Przywara Agnieszka, Jaśkiewicz Justyna, Zabor Ilona, Mazurkiewicz Aleksandra, Rozmus Izabela, Klepacz Anna.   
 
Stypendium Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągnął wysokie wyniki sportowe, tj.: zajął I-X miejsce w zawodach ogólnopolskich, lub zajął I-VI miejsce w zawodach wojewódzkich, lub zajął I-III miejsce w zawodach rejonowych.
 
Za 2016 rok Stypendium Burmistrza otrzymali:
Czuj Dominika, Szymanek Kacper, Paćkowski Dawid, Mysłowski Wiktor, Szyszka Krystian, Rudziejewski – Rudziewicz Szymon, Wilke Michał, Maruszewski Patryk, Olszówka Adrian, Jakubczak Marcin, Jabłoński Oskar, Łagoda Jakub, Kieler Łukasz, Wójtowicz Jakub, Stąporowski Kacper, Gil Arkadiusz, Wójcik Konrad, Gozdalski Szczepan, Płudowski Michał, Magiełda Dawid, Kowal Szymon, Kapica Dominik, Przygodzka Michalina, Król Agata, Likos Róża, Wójtowicz Aleksandra, Gazda Dominika, Kowalczyk Julia, Zielińska Patrycja, Bednarek Julia, Wojtaszek Julia. 
Powrót