Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

NOWA KADENCJA SOŁTYSÓW I PRZEWODNICZĄCYCH ZARZĄDÓW OSIEDLI

04-03-2019

W dniach od 29 stycznia do 22 lutego br. na terenie naszej gminy odbywały się wybory Sołtysów i Rad Sołeckich oraz wybory Rad Osiedli Annopol I i Annopol II i ich Przewodniczących.

Swoją funkcję po raz pierwszy sprawować będzie 8 osób, a 18 osób będzie pełniło swoje funkcje po raz kolejny.

Poniżej przedstawiamy aktualny wykaz Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli.

  1. Przewodniczący Zarządu Osiedla Annopol I - Wojciech Rudziejewski-Rudziewicz
  2. Przewodniczący Zarządu Osiedla Annopol II - Jolanta Czajka
  3. Sołtys Anielina - Anna Śpiewak
  4. Sołtys Baraków - Jolanta Spyra
  5. Sołtys Bliskowic - Jan Iskra
  6. Sołtys Borowa - Barbara Rudy
  7. Sołtys Dąbrowy - Mariusz Kuś
  8. Sołtys Grabówki - Dorota Skrzat
  9. Sołtys Grabówki Ukazowej - Michał Jocek
  10. Sołtys Huty - Barbara Ryszawa
  11. Sołtys Jakubowic - Karolina Biernacka
  12. Sołtys Janiszowa - Ewa Adamczyk
  13. Sołtys Kopca - Danuta Cyran
  14. Sołtys Kosina - Sylwia Adamczyk
  15. Sołtys Natalina - Michał Bernat
  16. Sołtys Opoczki - Małej Paweł Flasiński
  17. Sołtys Opoki - Józef Gałat
  18. Sołtys Popowa - Hieronim Mazurek
  19. Sołtys Nowego Rachowa - Dariusz Cebula
  20. Sołtys Starego Rachowa - Agnieszka Naborczyk
  21. Sołtys Suchej Wólki Janina Sobolewska
  22. Sołtys Świeciechów Poduchownego - Marcin Pokrzywa
  23. Sołtys Świeciechowa Dużego - Lucjan Wierut
  24. Sołtys Wymysłowa Bogumiła - Iracka-Burek
  25. Sołtys Zabełcza - Dorota Krowisz
  26. Sołtys Zastocza - Waldemar Pałyga.




Powrót