Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Sport

Zdjęcie Artykułu

DOMINACJA SIATKARZY MKS SKAŁKI ANNOPOL W „DWÓJKACH” KINDER + SPORT W KRAŚNIKU

13-04-2016

Tym razem w Kraśniku w dniach 9-10 kwietnia spotkali się najmłodsi siatkarze rywalizujący w rejonowych eliminacjach do wojewódzkiego turnieju Kinder + Sport 2016 r., który rozegrany zostanie w Lublinie.

Podobnie jak podczas pierwszego turnieju rejonowego w Opolu Lubelskim w zawodach wystartowali chłopcy i dziewczęta  MKS Skałki Annopol. Wśród dziewcząt wystąpił jeden zespół

w kategorii  trójek /klasy V/, wśród chłopców 3 zespoły w dwójkach/klasy IV/, oraz  jeden zespól

w trójkach.

Występ naszych siatkarzy był jeszcze bardziej udanym niż tydzień temu. Pomimo iż nie udało się powtórzyć zwycięstwa z pierwszego turnieju , to chłopcy „Skałki” zdominowali rozgrywki z klasach czwartych zajmując kolejno 2, 3 oraz 4 miejsce.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA „DWÓJKI” - chłopcy

  1. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE I
  2. MKS SKAŁKA ANNOPOL I -Wiktor Mysłowski, Kacper Michalski
  3. MKS SKAŁKA ANNOPOL II -Dawid Paćkowski, Marcin Jakubczak
  4. MKS SKAŁKA ANNOPOL III-Bartosz Wroński, Daniel Wroński/Rez. Dominik Grzesik/
  5. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE II
  6. KS GOK TRZYDNIK DUŻY I
  7. SP NAŁĘCZÓW I
  8. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE IV
  9. KS GOK TRZYDNIK DUŻY II
  10. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE V
  11. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE III

Nie utrzymała niestety czwartego miejsca z pierwszego turnieju nasza jedyna „trójka” chłopców, zajmując ostatecznie VI miejsce.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA „TRÓJKI” – chłopcy

  1. SP NAŁĘCZÓW I
  2. MKS SP 6 KRAŚNIK
  3. UKS OPOLE LUBELSKIE DUBLER I
  4. SP NAŁĘCZÓW II
  5. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE I
  6. MKS SKAŁKA ANNOPOL-Dawid Dąbrowski, Dawid Wroński, Kamil Szymanek
  7. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE II
  8. UKS OPOLE LUBELSKIE DUBLER II

V miejsce zajęła nasza jedyna „trójka” występująca w rozgrywkach dziewcząt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA „trójki” - dziewczęta

  1. MKS KRAŚNIK I
  2. PUŁAWY I
  3. MKS KRAŚNIK III
  4. PUŁAWY II
  5. MKS SKAŁKA ANNOPOL- Zuzanna Michalska, Oliwia Nikołajczuk, Martyna Dudek,

Patrycja Rytwińska, /Rez. Oliwia Pietroń, Weronika Przywara/

 

Ostatni turniej, który zdecyduje o klasyfikacji końcowej i wyłoni zespoły uprawnione do   startu w finale wojewódzkim odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2016 r. w Annopolu

 

Zapraszamy do kibicowania.

Powrót