Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego

Oświata

Zdjęcie Artykułu

NAJLEPSI UCZNIOWIE NAGRODZENI

07-11-2017

W piątkowy wieczór, 27 października w Centrum Kultury w Annopolu Burmistrz Annopola Wiesław Liwiński wręczył uczniom stypendia za wybitne osiągnięcia artystyczne, sportowe i naukowe.

Zgodnie z Regulaminem, stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał średnią ocen szkolnych co najmniej 5.0, wzorową ocenę z zachowania oraz został laureatem lub finalistą
w konkursach lub olimpiadach przedmiotowych na szczeblu rejonowym (powiatowym) lub wyższym.

Za 2017r. stypendium otrzymali uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu. Nagrodzeni to:

Gozdalski Szczepan, Serafin Dawid, Niemczycki Stanisław, Sekutowska Agata,  Wiecheć Wiktor, Jaśkiewicz Wioletta, Janicka Martyna.


Stypendium Burmistrza za osiągnięcia artystyczne w dziedzinie kultury i sztuki mógł otrzymać uczeń, który uzyskał co najmniej dobrą ocenę z zachowania, zdobył miejsce od I-V w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu co najmniej wojewódzkim lub miejsce od I-III w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu powiatowym.

Za 2017 rok stypendium otrzymali uczniowie z: Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu oraz  członkowie zespołu ludowego „Krzemień” działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Świeciechowie. Są to:


Nikołajczuk Oliwia, Siebielec Bartosz, Stankiewicz Patryk, Drozdowski Adrian, Złotucha Paulina, Sowa Kamila, Klimkiewicz Dominika, Wójtowicz Aleksandra, Krakowiak Artur, Miksza Kacper, Wójcicka Klaudia, Salczyńska Agata, Michalska Zuzanna, Wojtaszek Julia, Romańska Kinga, Dudek Martyna, Wieczorek Adrian, Dębniewski Kamil, Targos Piotr, Przywara Mikołaj, Likos Róża, Targos Maja, Przygodzka Michalina, Kowalczyk Wiktoria, Rokita Rafał, Świeboda Patrycja, Przybylska Patrycja, Koniarczyk Natalia, Szynkowski Kacper, Pawłaszek Oliwia,  Hauer Gabriela, Lis Mikołaj, Koniarczyk Aleksandra, Gil Jakub, Gozdalska Katarzyna, Chodara Julia, Łysuniek Róża, Koślak Mateusz, Gniaź Kryspin, Łysuniek Zuzanna, Likos Maria, Pawłaszek Nikola, Jabłońska Patrycja, Sekutowska Agata, Dzięsław Agata, Wilk Klaudia, Misztal Kinga, Gozdalski Szczepan, Misztal Oliwia, Dzięsław Martyna, Skórska Natalia, Opałka Patryk, Gierczak Martyna, Sęder Wiktoria, Nieradka Wiktoria, Gierczak Kacper, Ufniarz Milena, Różalska Wiktoria, Lipiec Paulina, Nieradka Damian, Niemczycki Stanisław, Olszówka Aleksandra, Wojewoda Weronika, Pawłowska Weronika, Lipiec Weronika, Jaśkiewicz Dominika, Iskra Martyna.



Stypendium Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał co najmniej dobrą ocenę  z zachowania oraz osiągnął wysokie wyniki sportowe, tj.:

zajął I-X miejsce w zawodach ogólnopolskich, lub zajął I-VI miejsce w zawodach wojewódzkich, lub zajął I-III miejsce w zawodach rejonowych.


Za 2017 rok Stypendium Burmistrza otrzymali: zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego OKEY, Międzyszkolnego Klubu Sportowego „SKAŁKA” oraz uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu


Czuj Dominika, Szymanek Kacper, Maruszewski Patryk, Paćkowski Dawid, Maliński Karol, Szyszka Krystian, Mysłowski Wiktor, Krakowiak Łukasz, Dudek Martyna, Wroński Daniel, Grzesik Dominik, Nikołajczuk Oliwia, Rudziejewski – Rudziewicz Szymon, Wroński Dominik, Kowalczyk Julia, Wójtowicz Aleksandra, Jakubczak Marcin, Złotucha Paulina, Pietroń Oliwia, Nowak Dominik, Gazda Dominika, Wojtaszek Julia, Król Agata, Lipiec Jan, Rytwińska Patrycja, Przygodzka Michalina, Trębacz Kacper, Bednarek Julia,  Dąbrowski Grzegorz, Stawiarski Jakub, Postój Patryk, Magiełda Dawid, Jabłoński Grzegorz, Plewa Daniel, Kosiński Adrian, Płudowski Michał, Likos Róża.


W 2017r. na stypendia przeznaczono łącznie 16 000zł. Wszystkim stypendystom gratulujemy i zachęcamy do zdobywania osiągnięć w kolejnym roku.

Powrót