Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Stypendia Burmistrza za 2011 rok zostały rozdane

09-01-2012

Za wybitne osiągnięcia w nauce Stypendium Burmistrza mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał średnią ocen szkolnych co najmniej 5.0, wzorową ocenę z zachowania oraz posiadał osiągnięcie w konkursie lub olimpiadzie przedmiotowej na szczeblu rejonowym lub wyżej.

 

W dziedzinie nauki stypendium otrzymało 8 uczniów Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu. Są to: Kwiatkowska Anna, Stojek Mikołaj, Magiełda Joanna, Śpiewak Ewa, Ufniarz Diana, Stępień Agnieszka, Grys Joanna, Stachyra Katarzyna.

Stypendium Burmistrza za osiągnięcia w kulturze mógł otrzymać uczeń, który uzyskał co najmniej dobrą ocenę z zachowania i spełnił jedno z niżej wymienionych kryteriów:

- jest laureatem krajowej lub wojewódzkiej imprezy artystycznej

- kwalifikuje się na konkurs i przeglądy artystyczne o zasięgu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim

- posiada osiągnięcia na szczeblu powiatowym

Za 2011 rok stypendium otrzymało 42 uczniów z: Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, Publicznej Szkoły Podstawowej w Świeciechowie oraz Grupy Teatralnej „ARLEKIN" działającej przy Centrum Kultury w Annopolu. Są to:

 

Angelika Kawiecka 

Adrian Grzesik

Zuzanna Jarzyna

Anna Kwiatkowska 

Wiktoria Janicka

Patrycja Kłudka

Karolina Leśniak

Gabriel Grzesik

Aleksandra Grzesik

Agata Buława

Michał Giezek

Michał Wilke

Zuzanna Dziak

Marta Targos

Filip Wójcicki

Maja Korda

Katarzyna Bownik

Karolina Koniarczyk

Krzysztof Ziętek

Łukasz Koniarczyk

Katarzyna Dąbrowska

Kamil Grzesik

Agata Gniaź

Maciej Zyska 

Krzysztof Grzesik

Ewelina Mrozińska

Malwina Tomala

Marcin Łukasiewicz

Emilia Gniaź

Karolina Filak

Jagoda Niemczycka

Piotr Żyłka

Wiktoria Łukasiewicz

Adriana Przygodzka

Kamil Nowak 

Kaja Jaskot

Karolina Nowak

Anna Laskowska

Aleksandra Wojtaszek

Aleksandra Mochol

Nikola Pawłaszek

Agata Bernat

Nagrodę pieniężną  za osiągnięte wyniki sportowe mógł otrzymać uczeń, który cechuje się nienaganną postawą etyczną i sportową, w semestrze poprzedzającym przyznanie nagrody uzyskał co najmniej dobrą ocenę z zachowania, osiąga wysokie wyniki sportowe, tj.:

Zajął I-X miejsce w zawodach ogólnopolskich, lub

Zajął I-V miejsce w zawodach wojewódzkich, lub

Zajął I-III miejsce w zawodach rejonowych.

Za 2011 rok nagrody pieniężne otrzymało 27 uczniów z Miejskiego Zespołu Szkół
w Annopolu oraz Międzyszkolnego Klubu Sportowego „SKAŁKA". Są to:

Grzebyk Damian

Bryczek Ireneusz

Nowak Dominik

Maruszewski Patryk

Pulnicka Aleksandra

Wasiluk Bartosz

Chałupczak Łukasz

Likos Dawid

Skorupa Martyna

Stojek Mikołaj

Margiel Konrad

Jakubczak Dominika

Jabłońska Olga

Szwajka Mateusz

Nowak Karolina

Wilke Michał

Szot Ireneusz

Szyszka Sławomir

Siebielec Adrian

Krowisz Kamil

Serafin Magdalena

Pulnicki Piotr

Szot Rafał

Grzesik Dominika

Puzio Dawid

Brzozowski Marcin

Mikita Karina

Zgodnie z Regulaminem, osoby które osiągnęły wyniki sportowe o mniej doniosłym znaczeniu mogą otrzymać wyróżnienia w formie dyplomów i nagród rzeczowych. Wyróżnienia otrzymali uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Świeciechowie oraz uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu - którym nie została przyznana nagroda pieniężna. Są to:

Katarzyna Gil - MZS Annopol, Michał Jabłoński - MZS Annopol, Dominika Mazur - MZS Annopol, Marcin Łukasiewicz - MZS Annopol, Beata Kulpa - MZS Annopol, Renata Przybyś - MZS Annopol, Ewelina Chojnacka - MZS Annopol, Adrian Ryszawa - MZS Annopol, Adrian Leśniak - MZS Annopol, Emilia Mrozińska - MZS Annopol, Angelika Maruszewska - MZS Annopol, Patrycja Iwańska - MZS Annopol, Magdalena Badura - MZS Annopol, Mateusz Chmielewski - MZS Annopol, Adrian Olszówka - PSP Świeciechów, Karol Kułaga - PSP Świeciechów, Krzysztof Ziętek - PSP Świeciechów, Adrian Buława - PSP Świeciechów, Piotr Dąbrowski - PSP Świeciechów, Sebastian Kosiński - PSP Świeciechów, Damian Kosiński - PSP Świeciechów, Jakub Boroń - PSP Świeciechów, Jakub Kowal - PSP Świeciechów, Patryk Gnaź - PSP Świeciechów, Krzysztof Giezek - PSP Świeciechów, Piotr Ul - PSP Świeciechów, Grzegorz Dąbrowski - PSP Świeciechów, Adrian Kosiński - PSP Świeciechów, Paweł Kułaga - PSP Świeciechów, Katarzyna Puzio - PSP Świeciechów, Karolina Leśniak - PSP Świeciechów, Agata Król - PSP Świeciechów, Dominika Grzesik - PSP Świeciechów, Agata Buława - PSP Świeciechów, Zuzanna Dziak - PSP Świeciechów, Julia Chodara - PSP Świeciechów, Julia Boroń - PSP Świeciechów.  

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Powrót