Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

STYPENDIA BURMISTRZA ZA 2012 ROK ZOSTAŁY ROZDANE

22-01-2013

Wzorem lat ubiegłych, podczas tegorocznego XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sali widowiskowej Centrum Kultury w Annopolu zostały rozdane Stypendia Burmistrza Annopola dla wybitnie uzdolnionych uczniów.

Stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał średnią ocen szkolnych co najmniej 5.0, wzorową ocenę z zachowania oraz został laureatem lub finalistą w konkursach lub olimpiadach przedmiotowych na szczeblu rejonowym (powiatowym) lub wyżej.

Za 2012r. stypendium otrzymało 4 uczniów z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu. Są to:Stachyra Katarzyna, Kasperek Karolina, Leptuch Zuzanna, Kwiatkowska Anna

Stypendium Burmistrza za osiągnięcia artystyczne w dziedzinie kultury i sztuki mógł otrzymać uczeń, który uzyskał co najmniej dobrą ocenę z zachowania, zdobył miejsce od I-V w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu co najmniej wojewódzkim lub miejsce od I-III w konkursach, przeglądach, festiwalach o zasięgu powiatowym.

Za 2012 rok stypendium otrzymali uczniowie z: Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, członkowie zespołu ludowego „Krzemień" działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Świeciechowie oraz Centrum Kultury w Annopolu. Są to: Drdzeń Dominika, Ziętek Milena, Korda Maja, Likos Róża, Ziętek Krzysztof, Korda Aleksandra, Kawiecka Angelika, Giezek Klaudia, Zielińska Dominika, Grzesik Adrian, Buława Agata, Koniarczyk Łukasz, Ufniarz Gabriela, Leśniak Karolina, Serafin Magdalena, Chodara Julia, Dziak Zuzanna, Wojtaszek Aleksandra, Chodara Michał, Grzesik Dominika, Grzesik Gabriel, Jarzyna Zuzanna, Nieradka Damian, Pawłaszek  Nikola, Jarzyna Natalia, Jabłońska Patrycja, Wojtaszek Julia, Kwiatkowska Anna, Dzięsław Agata, Wilk Patryk, Kwiatkowski Maciej, Lipiec Weronika, Hauer Gabriela, Niemczycka Jagoda, Kowal Jakub, Przygodzka Adriana, Niemczycki Stanisław, Leśniak Aleksandra, Miksza Julia, Ul Robert, Kowal Gabriela, Lebioda Weronika, Ul Martyna, Kowal Adam, Laskowska Anna, Król Agata, Szwed Agata, Kłudka Patrycja, Leśniak Agata, Grzesik Magda, Jaskot Kaja, Zając Natalia, Dudek Martyna, Grzesik Aleksandra, Niedziałek Zuzanna, Stachyra Katarzyna, Giezek Michał, Janicka Wiktoria, Czajka Patrycja, Zielińska Izabela, Witek Julia, Michalska Zuzanna, Pietroń Oliwia, Grzesik Marlena, Nikołajczuk Oliwia, Imiołek Anna, Cieślik Patrycja, Gniaź Agata, Bernat Agata, Leptuch Zuzanna, Hauer Julia, Kowalska Sylwia.

Stypendium Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe mógł otrzymać uczeń, który w semestrze poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskał co najmniej dobrą ocenęz zachowania oraz osiągnął wysokie wyniki sportowe, tj.:zajął I-X miejsce w zawodach ogólnopolskich, lub zajął I-VI miejsce w zawodach wojewódzkich, lub zajął I-III miejsce w zawodach rejonowych.

Za 2012 rok Stypendium Burmistrza otrzymali uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu, Międzyszkolnego Klubu Sportowego „SKAŁKA" oraz Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „KRAŚNIK". Są to:Rudziejwski - Rudziewicz Szymon, Mazur Dominika, Maruszewska Angelika, Szymanek Kacper, Ścibura Emilia, Wilke Michał, Figiel Konrad, Kowal Agnieszka, Niedziela Damian, Likos Dawid, Bęc Patrycja, Kaczanowski Kamil, Zgardziński Adrian, Kaczanowska Dominika, Dolecki Sebastian, Siebielec Adrian, Ufniarz Martyna, Mochol Damian, Maruszewski Patryk, Gil Jakub, Zegzuła Michał, Grzebyk Damian, Dul Katarzyna, Pawłowski Mateusz, Chałupczak Łukasz, Badura Magdalena, Pawłowski Jarosław, Stojek Mikołaj, Iwańska Patrycja, Stachyra Maciej, Nowak Dominik, Jabłońska Olga, Tomala Malwina, Mrozińska Emilia, Pulnicki Piotr, Łukasiewicz Rafał, Puzio Dawid.

 

 

Powrót