Poradnik Klienta
Poradnik Klienta
Interaktywna Mapa Gminy
Interaktywna Mapa Gminy
Turystyka z lotu ptaka
Turystyka z lotu ptaka
Wirtualny spacer

Wirtualna turystyka po gminie

Punkt Informacji Prawnej
Punkt Informacji Prawnej
Plan zagospodarowania przestrzennego
Plan zagospodarowania przestrzennego
Gospodarka odpadami
Gospodarka odpadami
Rozkład Jazdy

Rozkład jazdy

Przetargi
Przetargi
Panorama Annopola
Panorama Annopola
Z biegiem Wisły - Festiwal biegowy
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Dziennik Ustaw
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Monitor Polski
Dziennik Woj. Lubelskiego

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

SIATKARZE MKS SKAŁKA ANNOPOL w 1/8 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

06-02-2013

W dniach 2-3 lutego 2013 r. odbył się IV Turniej Mistrzostw Województwa Młodzików w piłce siatkowej w sezonie 2012/2013. Wszystkie mecze imprezy z udziałem 14 zespołów rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie.

Stawką turnieju były trzy miejsca premiowane awansem do grona finalistów krajowych mistrzostw w tej kategorii wiekowej. Podopieczni trenera Zbigniewa Siewierskiego zdobyli brązowe medale, dające awans do 1/8 Mistrzostw Polski Młodzików. Zawodnicy MKS Skałki Annopol w dniach 23-24 marca wezmą udział w turnieju finałowym z udziałem 4 drużyn z województw: mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Skład zespołu: Nowak Dominik, Stojek Mikołaj, Maruszewski Patryk, Chałupczak Łukasz, Wilke Michał, Puzio Dawid, Grzebyk Damian, Siebielec Adrian, Pulnicki Piotr, Niedziela Damian, Ziętek Krzysztof

W Nałęczowie najlepsi okazali się zawodnicy UKS Serbinów Biała Podlaska, którzy w finale  pokonali gospodarzy turnieju LKS Cisy Nałęczów 2-1.

Wyróżniającymi się zawodnikami turnieju zostali: Tomasz Białek z UKS Serbinów Biała Podlaska, Kacper Kędra z LKS Cisy Nałęczów oraz Patryk Maruszewski z MKS Skałka Annopol.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Województwa Młodzików:

1.  UKS Serbinów Biała Podlaska               100 pkt
2. LKS Cisy Nałęczów                                 88 pkt
3.  MKS Skałka I Annopol                             80 pkt
4. UKS Międzyrzecka Trójka I                      74 pkt
5. ASPS Avia Świdnik                                 74 pkt
6. UKS Tempo I Chełm                                  67 pkt
7.  MKS Kraśnik                                           65 pkt
8.  UKS Olimp I Opole Lubelskie                  59 pkt
9. KS Polesie Kock                                      52 pkt
10.  UKS Międzyrzecka Trójka II                 52 pkt
11.  UKS Tempo II Chełm                             47 pkt
12.  UKS Olimp II Opole Lubelskie               45 pkt
13.  UKS Serbinów II Biała Podlaska           35 pkt
14.  UKS Olimp III Opole Lubelskie               10 pkt
15. MKS Skałka II Annopol                            9 pkt

Powrót